صرافی تبدیل

صرافی تبدیل

آموزش ثبت نام در صرافی تبدیل

چرا صرافی تبدیل را انتخاب کنیم؟

برای این که در کار خرید و فروش ارز دیجیتال موفق عمل کنید، باید نکته های مهمی را مد نظر داشته باشید. در انتخاب صرافی که بتواند شما را در این راه همراهی کند دقت کنید. صرافی تبدیل از صرافی هایی است که ثبت نام در آن مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت. از جمله این مزایا می توان به احراز هویت سریع اشاره کرد. علاوه بر این که ثبت نام در این صرافی سریع است، بلکه آسان نیز هست. ضمن این که با معرفی دوستان خود به تبدیل می توانید کسب درآمد هم داشته باشید. ربات های بازارگردان این صرافی بر قیمت های جهانی نظارتی 24 ساعته دارند.

همین مسئله موجب شده است که میزان فاصله خرید و فروش برای کاربران بسیار کم باشد. اگر شما هم از کاربران فعال معاملات ارز دیجیتال باشید، می دانید که این ویژگی چقدر در یک وب سایت صرافی حائز اهمیت است. دیگر مزیت کار با این صرافی را می توان داشتن بیشترین تنوع ارزی در میان بازارهای معاملاتی کشور دانست. ثبت نام تبدیل را به تعویق نیندازید. در این صرافی اطلاعات خوبی در زمینه ارزهای دیجیتال و معامله آنها در اختیار کاربران قرار داده شده است.


چرا انتخاب صرافی برای معاملات ارز دیجیتال مهم است؟

انتخاب یک صرافی مناسب دغدغه افرادی است که به معاملات ارز دیجیتال علاقه مند هستند. بعضی افراد ترجیح می دهند که از صرافی های خارجی استفاده کنند. اما باید به این مسئله مهم توجه داشت که کشور ما تحریم شده است. به همین دلیل هم ممکن است صرافی های خارجی بنا به هر دلیلی تصمیم بگیرند که حساب های کاربران ایرانی را ببندند. همیشه این خطر کاربران ایرانی صرافی های غیر ایرانی را تهدید می کند. چند سالی است که صرافی های ایرانی فعالیت خود را در زمینه رمز ارز شروع کرده اند. صرافی تبدیل انتخاب مناسبی در میان صرافی های ایرانی است. انتخابی مطمئن که می تواند سود بیشتری را عاید معامله گران کند.

معرفی صرافی تبدیل و مزایای کار با آن

بنیانگذاران صرافی تبدیل زمانی که بسیاری از مردم قید فعالیت در بازار ارز دیجیتال را می زدند، به فکر راه اندازی آن افتادند. زیرا زیرساخت های مناسبی در کشور برای شروع چنین فعالیتی وجود داشت. اعضای تیم این صرافی سعی در پیدا کردن راه حلی برای آسان کردن فرایند این فعالیت برای مردم کشورمان بودند.

در میان افرادی که به این کار علاقه مند بودند، افرادی در هر سطح سوادی وجود داشتند. به همین دلیل هم آنها به این فکر می کردند که کار با صرافی نباید پیچیده باشد و همه باید بتوانند به راحتی از آن بهره ببرند. نه تنها از فعالیت در این حوزه پشیمان نشوند، بلکه افراد دیگر را نیز تشویق به وارد شدن در این فعالیت کنند. محیط کاربرپسند این صرافی موجب شده است که روز به روز بر کاربران آن افزوده شود. از دیگر مزایای کار با این صرافی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· صرافی تبدیل یک تیم پشتیبانی قوی دارد که در طی 24 ساعت شبانه روز و هفت روی هفته به کاربران خدمات می دهند.

·   افرادی که دوستان دیگر خود را به این صرافی معرفی کنند، جوایز نقدی به آنها تعلق خواهد گرفت.

·    بخشی در این صرافی در نظر گرفته شده است که کاربران بتوانند پاسخ پرسش های خود درباره ارز دیجیتال را بیابند.

·   کیف پولی که این صرافی در اختیار کاربر قرار می دهد اختصاصی و مطمئن است. کیف پولی که ارزهای دیجیتال مهمی را در بازار پشتیبانی می کند.

·   کاربران می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی وجوه خود را به صرافی بایننس انتقال دهند.

·    در این صرافی سرعت تراکنش ها بالا است.

·    اپلیکیشن موبایل هم دارد که همین مسئله بر طرفداران آن افزوده است.

·    برای این که مانع از ضرر معامله گران در این صرافی شود، ابزار استاپ لاس را برای ثبت سفارش خودکار فعال کرده است.

چگونگی و نحوه ثبت نام تبدیل

برای این که بتوانید در صرافی تبدیل فعالیت کنید، پیش از هر چیز به یک حساب کاربری نیاز دارد. در اولین قدم باید یک حساب کاربری در وب سایت این صرافی برای خود افتتاح کنید. در صفحه اصلی وب سایت در بخش بالا و سمت چپ گزینه ثبت نام گنجانده شده است. با کلیک روی بخش امکان ثبت نام برای شما ایجاد خواهد شد. در مرحله بعد باید شماره موبایل خود را وارد کنید و با وارد کردن کد پیامک شده به مرحله بعد بروید. نیاز است که برای ورود به حساب کاربری خود مانند همه وب سایت ها یک رمز عبور داشته باشید. رمز عبوری که دست کم باید هشت کاراکتر داشته باشد. در بین

کاراکترها باید یک حرف کوچک و یک حرف بزرگ انگلیسی باشد. وجود یک عدد در این رمز عبور الزامی است.

نحوه احراز هویت در وب سایت تبدیل

احزار هویت در صرافی تبدیل مانند ثبت در وب سایت آن کار سختی نیست. برای احراز هویت لازم است که کاربر پنج مرحله را پشت سر بگذارد. مراحل احراز هویت وب سایت تبدیل عبارت اند از: ·       ابتدا لازم است کاربر نشانی ایمیل خود را وارد کند. بعد یک کد تأیید به ایمیل او ارسال خواهد شد. کد تأیید باید در کادر مربوط وارد شود تا ایمیل در وب سایت صرافی به تأیید برسد.

·    در مرحله دوم و بعد از تأیید ایمیل، کاربر باید اطلاعات شخصی خود را در وب سایت وارد کند. نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره تلفن ثابت و تاریخ تولد و نشانی محل سکونت و کد پستی از جمله این اطلاعات به شمار می روند.

·     در مرحله سوم نیاز است که اطلاعات بانکی وارد شود. علاوه بر شماره کارت حساب بانکی، شماره شبا نیز مورد نیاز است. از آنجا که مبالغ واریزی به این حساب ریخته می شود، باید اطلاعات دقیق و بدون هیچ اشتباهی وارد شوند.

·     در مرحله چهارم نیاز است که وب سایت اطلاعات کاربر را بررسی کند تا از صحت آنها و هویت کاربر اطمینان یابد. برای این کار به دو شبانه روز زمان نیاز دارد. در صورت وجود هر گونه مشکل با کاربر تماس گرفته می شود. کاربر در بازه زمانی مشخص شده باید به تماس گرفته شده از وب سایت پاسخ گو باشد. اگر مشکلی در اطلاعات وارد شده نباشد، تماسی از وب سایت با کاربر گرفته نخواهد شد. اطلاعات بعد از بررسی تأیید می شوند و کاربر می تواند وارد مرحله بعدی شود.

·     در مرحله پنجم احزار هویت صرافی تبدیل یک تعهد نامه دستی از کاربر گرفته می شود.

مرحله نهایی احراز هویت در وب سایت تبدیل

صرافی تبدیل تمام تمهیدات لازم برای کاربری آسان در وب سایت خود را اندیشیده است. در مراحل نهایی نیز بعد از این که کاربر تعهدنامه را می نویسد باید آن را امضا کند و تاریخ بزند. کاربر باید متعهد شود که اطلاعات و مدارک خود را در اختیار شخص دیگری نخواهد گذاشت و در صورت بروز هرگونه تخلف مسئولیت بر عهده او خواهد بود. در تعهدنامه، نام صرافی و قصد از نوشتن آن که احراز هویت است باید درج شود. مرحله آخر احراز هویت را می توان ارسال عکس دانست. عکس باید واضح باشد، در حالی که فرد دستنویس تعهدنامه و کارت ملی را در دست دارد. تصویر کارت ملی باید

کاملاً مشخص باشد. در صورتی که کاربر کارت ملی جدید خود را دریافت نکرده باشد، می تواند از کارت های شناسایی معتبر دیگر مثل شناسنامه و گواهی نامه استفاده کند. البته نیاز است که رسید پستی کارت ملی جدید را نیز ارسال کند.

واریز و برداشت مبالغ در صرافی تبدیل

واریز و برداشت وجوه نیز در صرافی تبدیل کار پیچیده ای نیست. تا به حال متوجه شدید که همه فرایندها در این صرافی برای کاربران در هر سطح سوادی است. واریز و برداشت وجه نیز از کارهای بسیار مهمی است که برای تکمیل کردن معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال ضروری است. مهم ترین نکته در این باره این است که برای واریز و برداشت وجه دراین صرافی هیچ کارمزدی در نظر

گرفته نشده است. برای شروع کار کاربر باید وارد حساب کاربری خود شود. بعد در منوی بالای صفحه بر روی گزینه کیف پول کلیک کند. در صفحه ای که باز می شود فهرستی از کیف پول ها وجود دارد که صرافی به ازای هر ارز دیجیتال از آنها پشتیبانی می کند. در بالای فهرست نیز گزینه ای به نام تومان وجود دارد که در برابر آن عبارت واریز و برداشت قید شده است. برای واریز وجوه به حساب کاربری در صرافی تبدیل کاربر باید گزینه واریز را انتخاب کند. در کادر تعین شده باید مبلغ مورد نظر وارد شود. بعد از آن لازم است که کاربر شماره کارت بانک مقصد را انتخاب کند.

در ادامه با کلیک روی گزینه واریز می تواند وجه مورد نظرش را به حساب کاربری خود انتقال دهد. در صورتی که قصد برداشت وجه داشته باشد، باید روی گزینه برداشت کلیک کند. بعد از وارد کردن وجه و شماره شبا حساب خود می تواند روی گزینه برداشت کلیک کند. کارمزد تراکنش ها در این صرافی ثابت نیست. این میزان نسبت به سطح کاربری معین می شود.

جا به جایی ارز میان صرافی تبدیل و کیف پول

برای جا به جایی ارز میان صرافی تبدیل و کیف پول نیز امکانات دقیقی در وب سایت وجود دارد. زیرا متخصصان بر این اعتقاد هستند که برای بالا بردن امنیت دارایی نیاز است که به کیف پول انتقال داده شود. برای این کار نیاز است که کاربر به قسمت کیف پول حساب کاربری خود وارد شود.

بعد از میان گزینه های موجود ارز لازم خود را بیابد و روی گزینه برداشت کلیک کند. صفحه ای باز خواهد شد که ابتدا لازم است مقدار ارز دیجیتال و سپس نشانی کیف پول در آن درج شود. بعد هم باید روی گزینه تأیید کلیک شود. به همین سادگی ارز به کیف پول منتقل خواهد شد.

امنیت صرافی تبدیل

امنیت وب سایت یکی از مسائل مهمی است که کاربران ارزهای دیجیتال را همیشه نگران می کند. در واقع، یکی از دغدغه های مهم کاربران در زمان انتخاب صرافی امنیت آن وب سایت است. صرافی تبدیل را می توان در میان وب سایت های خرید و فروش یکی از امن ترین ها به حساب آورد. ابتدا به دلیل این که سیستم احزار هویت در این وب سایت دو مرحله ای است.

همین نکته امنیت حساب کاربری را بالا می برد. نکته دیگر درباره این وب سایت این است که تا به حال هیچ گزارش منفی درباره امن نبودن این وب سایت ارائه نشده است.

ضمن این که در حساب کاربری قسمتی به نام امنیت و اطلاع رسانی وجود دارد که کاربران در آن می توانند قابلیت های تأیید هویت دو مرحله ای و ارسال ایمیل موفق و واریز و برداشت وجه را فعال کنند. همه این مسائل در کنار هم این صرافی را به مکانی امن برای معاملات ارزی بدل کرده است.

انتخاب صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی های بازار ارز دیجیتال به حساب می آید. در واقع، می توان آن را در میان صرافی های ایرانی یکی از معتبرترین ها دانست. البته که صرافی های ایرانی برای دست یافتن به استانداردهای جهانی باید تلاش بیشتری داشته باشند. اما در کل این صرافی امکانات بسیار خوبی را در خود جای داده است تا کاربران با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. با توجه به

این که محدودیت های زیادی سر راه صرافی های ایرانی وجود دارد، باز هم توانسته است موقعیت قابل قبولی را برای کاربران فراهم آورد. وب سایت این صرافی همه تلاش خود را کرده است تا کاربران در کمترین زمان ممکن بتوانند عملیات مورد نظر خود را انجام دهند. کار کردن با صرافی های ایرانی برای ایرانی ها از صرافی های غیر ایرانی راحت تر است. اگر کاربران از امنیت و سرعت یک وب سایت مطمئن باشند، به طور قطع به سراغ آن خواهند رفت. جلب توجه و نظر کاربران در این زمینه کار ساده ای نیست، اما صرافی تبدیل از عهده آن به خوبی برآمده است. به همین دلیل، روز به روز بر تعداد

کاربران این وب سایت افزوده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

1 × 4 =