صرافی MEXC) MXC)

صرافی MEXC) MXC)

صرافی MEXC) MXC) چیست؟


صرافی MEXC) MXC) یک صرافی متمرکز ارز دیجیتال است.این صرافی از نظر فنی یک پلتفرم ارزهای دیجیتال تلفیقی است و در سراسر جهان به خصوص کاربران ایرانی به سرعت شهرت پیدا کرده است.این روزها با شدیدتر شدن قانون گذاری حوزه رمز ارزها کاربران ایرانی ها نمی توانند به صورت قانونی از صرافی های بین المللی استفاده کنند.

جالب است بدانید برای صرافی mxc دیگر نیازی به احراز هویت نیست میان صرافی‌هایی که احراز هویت در آنها اجباری نیست،صرافی mxc مزیتی که برای کاربران دارد تعداد زیادی ارز رمز پایه پشتیبانی دارد.


بررسی خصوصیات و مزایای صرافی MEXC) MXC)

امروزه تعداد زیادی صرافی اینترنتی در زمینه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی یا پول های مجازی در کشور ایران و سایر کشور های جهان فعالیت می کنند. اگرچه مدت زمان زیادی از پیدایش و فعالیت صرافی های اینترنتی نمی گذرد اما عملکرد و کارایی این صرافی ها به گونه ای است که در زمینه خرید و فروش انواع ارز های مجازی بسیار موفق عمل کرده اند و در مقایسه با صرافی های واقعی دارای محدودیت نیستند و توسط سازمان ها و ارگان های دولتی کنترل نمی شوند. صرافی mxc یکی از بهترین و مهمترین انواع صرافی های اینترنتی است که توانسته است جایگاه مناسبی را در بین سایر صرافی های آنلاین مانند کوینکس، هات بیت، نوبیتکس در جهان به خود اختصاص دهد. در این مقاله قصد داریم که در مورد خصوصیات و مزایای صرافی mxc و نحوه ثبت نام mxc با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نگاهی کوتاه به نحوه شکل گیری صرافی MEXC) MXC)

صرافی mxc یکی از مهمترین انواع صرافی های اینترنتی است که روز به روز بر تعداد کاربران آن در سراسر جهان افزوده می گردد. اگرچه شاید این صرافی در جهان هنوز مثل صرافی های اینترنتی هات بیت یا بایننس شناخته شده نیست اما کیفیت عملکرد و کارایی یا نقدینگی این صرافی به گونه ای است که روز به روز بر محبوبیت آن در بازار جهانی افزوده می شود و تریدر های حرفه ای یا تازه کار زیادی را به خود جذب می کند. صرافی mxc برای نخستین بار در سال 2018 توسط شخصی به نام Mehmet Metin در کشور سنگاپور تاسیس شده است و به طور رسمی فعالیت خود را  در زمینه خرید و فروش انواع رمز های دیجیتالی آغاز کرده است. هر کدام از اعضای تیم اصلی این صرافی در زمینه های مختلفی متخصص هستند و از کشور های مختلفی مثل کشور های اروپایی، آسیای شرقی مثل چین و کشور آمریکا به کار گیری شده اند. این صرافی در زمینه سرمایه گذاری و معامله های اقتصادی ارز های دیجیتالی تلفیقی بسیار موفق عمل می کند و سرمایه گذاران زیادی در جهان از کشور های آسیای شرقی و اروپایی در این صرافی مشغول به فعالیت هستند. هر کدام از اعضای تیم صرافی mxc در بلاک چین یا سایر صنایع مالی و اقتصادی دارای تجربه کاری هستند. همین امر موجب شده است که این افراد در زمینه کاری خود بسیار مسلط و زبده باشند. صرافی mxc موفق شده است که در رده بندی های صرافی های اینترنتی از لحاظ خصوصیات مختلف مثل نقدینگی که توسط سازمان های مالی و سایت های مختلفی مثل سایت کوین مارکت کپ صورت می گیرد، در بین 21 صرافی اینترنتی و آنلاین برتر قرار گیرد.

چرا باید صرافی MEXC) MXC) را انتخاب کنیم؟

صرافی mxc  تمایل زیادی برای سرمایه گذاری در کشور های در حال توسعه مثل کشور های آسیای شرقی دارد، همین امر موجب شده است که بر محبوبیت این نوع صرافی در بین کاربران کشور های آسیایی افزوده شود. این صرافی در پروژه های اقتصادی زیادی در کشور های آسیای شرقی مثل پروژه های چینی UTI و com .Dapp سرمایه گذاری کرده است. این صرافی توسط بسیاری از صندوق های

مالی یا سرمایه گذاری مختلف در بلاک چین مثل Genesis Group و Capital Block حمایت مالی می شود و عملکرد و کارایی آن توسط تیم های متخصص بلاک چین بررسی می شود. کاربران یا تریدر های حرفه ای یا تازه کار می توانند در انواع معامله های اهرمی این صرافی سرمایه گذاری کنند و از طریق خرید و فروش انواع رمز های دیجیتالی مثل بیت کوین، سرمایه خود را تا 10 برابر افزایش دهند و در بلندمدت از سود آن استفاده کنند‌. امروزه هر کدام از صرافی های اینترنتی، دارای توکن های مخصوص یا بومی مربوط به خود هستند. توکن MX یکی از مهمترین توکن های صرافی mxc  است که کاربران با استفاده از این نوع توکن در انواع سرمایه گذاری و پروژه های اقتصادی صرافی mxc شرکت می کنند.

صرافی mxc به کاربرانی که از طریق خرید و فروش توکن MX در سایت، مقدار درآمد و نقدینگی صرافی را افزایش می دهند پاداش می دهد و به آن ها حق نظارت در برنامه های مختلف صرافی می

دهد و به آن ها هنگام خرید انواع ارز های دیجیتالی در سایت، تخفیف زیادی می دهد. توانایی عملکرد و کارایی صرافی mxc به گونه ای است که در طول مدت زمان فعالیت خود از تعداد زیادی از انواع پول های مجازی یا ارز های دیجیتالی و پروژه های اقتصادی حمایت می کند. بر اساس آماری که در سایت صرافی mxc  اعلام شده است این صرافی توانسته است در طول مدت زمان فعالیت خود از حدود 752 جفت ارز یا 371 سکه پشتیبانی کند‌.

این سایت انواع معامله های اقتصادی را در حدود 242 نوع دارایی مختلف دیجیتالی به کاربران و تریدر ها ارائه می دهد و از انواع ارز های فیات مثلUSD، CNY، EUR، GBP پشتیبانی می کند. این صرافی از نظر پشتیبانی از ارز های دیجیتالی مختلف موفق شده است که در بین سایر صرافی های اینترنتی جایگاه هفتم  را به خود اختصاص دهد. صرافی اینترنتی mxc از ارز های دیجیتالی مختلفی مثل بیت کوین، اتریوم، ریپل، ترون، لایت کوین و دوج کوین حمایت می کند.

با توجه به اینکه روز به روز بر تعداد کاربران صرافی اینترنتی mxc افزوده می گردد. این صرافی سعی می کنند که بستر مناسبی را برای انجام انواع پروژه های اقتصادی، سرمایه گذاری های مارجین و اهرمی برای کاربران فراهم کند. فضای مناسب و امن صرافی mxc باعث شده است که تریدر های حرفه ای یا مبتدی از سراسر جهان مثل کشور ایران و سایر کشور های جهان تمایل زیادی برای سرمایه

گذاری در این صرافی پیدا کنند. طبیعی است هر چقدر که تعداد کاربران و تریدر های فعال در یک صرافی بیشتر باشد، میزان درآمد و نقدینگی صرافی نیز در طول زمان افزایش پیدا می کند. افراد می تواند از طریق راه های ارتباطی مختلفی مثل شبکه های مجازی، سایت و برنامه یا اپلیکیشن صرافی mxc با این صرافی در ارتباط باشند. کاربران می توانند از طریق شبکه های مجازی مثل فیسبوک،

اینستاگرام و تلگرام با این صرافی ارتباط برقرار کنند. دامنه فعالیت و کارایی این نوع صرافی فقط به سایت محدود نمی شود بلکه کاربران می توانند برنامه صرافی را به طور مستقیم از برنامه گوگل پلی در دو قالب اندروید و ios دانلود کنند و بر روی دستگاه های ارتباطی مثل تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر نصب کنند و به راحتی از آن استفاده کنند‌.

برتری این صرافی نسبت به بقیه صرافی ها چیست؟

این صرافی در انواع معامله های اهرمی به ازای هر تراکنش، مقدار ثابتی حدود 0.2 درصد کارمزد از تریدر یا کاربر دریافت می کند. سایر صرافی های اینترنتی به ازای هر تراکنش مالی در انواع پروژه های اهرمی حدود 0.25 درصد کارمزد دریافت می کنند. بنابراین کارمزدی که در صرافی mxc برای انجام پروژه های اهرمی از کاربر دریافت می شود در مقایسه با سایر صرافی های اینترنتی کمتر است. همین امر موجب شده است که تمایل کاربران و تریدر ها برای سرمایه گذاری در این صرافی افزایش پیدا کند. یکی از مهمترین مزیت های این صرافی این است که در مقایسه با سایر صرافی های

اینترنتی، از کاربران برای شارژ کردن کیف پول آنلاین و حساب کاربری خود کارمزد یا هزینه ای را دریافت نمی کند. هزینه یا کارمزدی که صرافی اینترنتی mxc بابت برداشت پول یا ارز از حساب کاربری، از کاربران دریافت می کند به نوع ارز دیجیتالی یا پول مجازی بستگی دارد. مثلا این صرافی به ازای هر بیت کوین که از حساب کاربری برداشت می شود، حدود 0.0005 بیت کوین کارمزد از حساب کاربری افراد برداشت می کند. در مجموع می توان گفت که کارمزدی که صرافی اینترنتی mxc در هنگام برداشت ارز های دیجیتالی از کاربران دریافت می کند در مقایسه با سایر صرافی های اینترنتی کمتر است. در صرافی mxc، برای برداشت هر نوع ارز دیجیتالی از حساب کاربری، حداقل مقدار تعیین شده است. مثلا حداقل مقدار برداشت ارز دیجیتالی بیت کوین حدود 0.001 BTC و حداقل مقدار برداشت رمز ارز اتریوم حدود 0.04 ETH، تعیین شده است. نحوه کارکردن با سایت یا اپلیکیشن mxc برای کاربران بسیار راحت است. زیرا همه اطلاعات مربوط به انواع ارز های دیجیتالی، قیمت ارز های دیجیتال مجازی، نمودار تحلیلی و گرافیکی و وضعیت لیست تراکنش ها و سفارش ها در سایت یا برنامه این صرافی به وضوح نمایش داده می شود و کاربر می تواند به راحتی از بخش های مختلف استفاده کند.

فیلم آموزش ثبت نام MEXC) MXC)

چگونه در سایت صرافی MEXC) MXC) حساب کاربری بسازیم؟

صرافی mxc یکی از بهترین و مهمترین صرافی های اینترنتی است که روز به روز تمایل کاربران برای سرمایه گذاری در این سایت افزایش پیدا می کند. اگر چه این صرافی در مقایسه با سایر صرافی های اینترنتی مثل هات بیت یا بایننس ناشناخته تر است اما از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و تعداد زیادی تریدر در آن مشغول به فعالیت و سرمایه گذاری هستند. در این بخش سعی می کنیم که نحوه ثبت نام mxc را به بیانی ساده همراه با تصویر برای شما عزیزان توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

افرادی که قصد دارند در سایت صرافی mxc ثبت نام کنند، می توانند از دو روش ایمیل و شماره تلفن استفاده کنند و مراحل ثبت نام خود را در این سایت انجام دهند. در این بخش قصد داریم که ثبت نام در سایت اینترنتی صرافی mxc را از هر دو روش توضیح دهیم.

ثبت نام  MEXC) MXC) از طریق ایمیل

اگر قصد دارید که از طریق ایمیل در سایت صرافی اینترنتی xcm ثبت نام منید. ابتدا باید با سایت اینترنتی صرافی mxc به نشانی www.mexc.com  مراجعه کنید و بر روی آن کلیک کنید. هنگامی که به سایت این صرافی وارد شدید. باید در لیستی که در قسمت بالای سایت نشان داده می شود گزینه register را انتخاب کنید تا بتوانید به صفحه ثبت نام منتقل شوید.

هنگامی که به صفحه ثبت نام منتقل شدید. باید ثبت نام از طریق روش ایمیل را انتخاب کنید. شما باید آدرس ایمیل معتبر خود را در قسمت Email وارد کنید. بعد از اینکه ایمیل خود را وارد کردید باید گزینه Get Code را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. زمانی که بر روی این گزینه کلیک کردید، حدود 60 ثانیه طول می کشد تا از طرف سایت mxc یک کد 6 رقمی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. بعد از اینکه کد تاییدی به آدرس ایمیل شما ارسال شد. شما باید کد 6 رقمی ارسال شده را در قسمت code verification email وارد کنید‌. در صورتی که در مدت زمان 60 ثانیه کد تاییدی از طرف سایت mxc به آدرس ایمیل شما ارسال نشد می توانید دوباره بر روی گزینه Code Get کلیک کنید.

بعد از اینکه کد 6 رقمی را در قسمت دوم وارد کردید. باید یک رمز عبور  6 تا 12 کاراکتری قوی بسازید و در قسمت password وارد کنید. باید توجه کنید که رمز عبور باید از  اعداد انگلیسی، حروف انگلیسی و علامت ها و نشانه هایی مثل (@ # $^&) تشکیل شده باشد. هر چقدر که رمز عبور شما قوی تر باشد، امکان هک شدن حساب کاربری شما کاهش می یابد. بنابراین در انتخاب رمز عبور دقت کنید. البته در صورتی که در ساخت رمز عبور نکات لازم را رعایت نکرده باشید و یک رمز عبور ضعیف بسازید، این رمز توسط سایت پذیرفته نمی شود. بعد از اینکه رمز عبور را در قسمت password وارد کردید. باید یکبار دیگر رمز عبوری را که ساخته اید در قسمت password confirm وارد کنید. توجه کنید که نباید رمز عبور وارد شده در این قسمت با رمز عبوری که در قسمت password وارد کردید

مغایرت داشته باشد. در صورتی که رمز های عبور وارد شده در این دو قسمت با یکدیگر متفاوت باشد، توسط سایت پذیرفته نمی شود و ثبت نام شما تکمیل نمی شود. در صفحه  ثبت نام قسمت به نام REFERRER وجود دارد.  شما در این قسمت باید کد معرف خود را وارد کنید. البته ممکن است که شما کد معرف نداشته باشید در این حالت می توانید این قسمت را تکمیل نکنید یا می توانید از انواع کد های معرفی که در سایت های اینترنتی معتبر نوشته شده است استفاده کنید.  وارد کردن کد در این قسمت اختیاری است و در صورتی که این قسمت را تکمیل نکنید مشکلی در مراحل ثبت نام شما ایجاد نمی شود.

بعد از اینکه مراحل وارد کردن آدرس ایمیل، رمز عبور و کد معرف خود را در قسمت های مربوطه در صفحه ثبت نام mxc با موفقیت پشت سر گذاشتید. باید قوانین، مقررات و نکات امنیتی مربوط به سایت صرافی اینترنتی mxc را بپذیرید و تیک مربوط به I agree the terms and policy را بزنید. وقتی که شما تیک مربوط به پذیرش قوانین سایت mxc را می پذیرید در صورتی که عملکرد و کارایی شما برخلاف قوانین سایت باشد، با شما طبق قوانین وضع شده در سایت برخورد می شود. بعد از اینکه همه مراحل وارد کردن آدرس ایمیل، رمز عبور و کد معرف را به خوبی انجام دادید و تیک مربوط به پذیرش قوانین سایت را زدید، می توانید گزینه register را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. در این حالت ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود. در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام نشد و توسط سایت پذیرفته نشد باید همه مراحل ذکر شده را به طور مجدد انجام دهید.

ثبت نام در سایت اینترنتی MEXC) MXC) از طریق شماره تلفن

در صورتی که تمایل ندارید از طریق ایمیل ثبت نام کنید، می توانید از طریق شماره تلفن در سایت صرافی اینترنتی mxc ثبت نام کنید. شما ابتدا باید به سایت اینترنتی www.mexc.com مراجعه کنید. سپس گزینه  up Sing را از منو یا لیستی که در بالای صفحه سایت نمایش داده می شود انتخاب کنید و به صفحه ثبت نام منتقل شوید و ثبت نام از طریق شماره تلفن را انتخاب کنید. شما  ابتدا باید کد کشور مورد نظر را در کادر number phone وارد کنید. بعد از اینکه کد کشور را وارد کردید باید شماره مورد نظر خود را بدون وارد کردن رقم صفر در بخش مورد نظر وارد کنید. بعد از اینکه شماره تلفن خود را در قسمت number phone وارد کردید. شما باید بر روی گزینه Code Get کلیک کنید تا یک کد تأییدی شش رقمی معتبر از طرف سایت اینترنتی mxc در قالب پیام یا اس ام اس به شماره تلفنی که در سایت وارد کردید ارسال شود. حدود  60 ثانیه طول می کشد که کد تاییدی به شماره شما ارسال شود. در صورتی که کد تاییدی در مدت زمان تعیین شده در سایت برای شما ارسال نشد می توانید به طور مجدد برای دریافت کد اقدام کنید.

بعد از اینکه کد تاییدی شش رقمی به شماره تلفن شما ارسال شد شما باید کد تاییدی را در کادر code sms وارد کنید و بقیه مراحل را مثل ساخت رمز عبور، وارد کردن کد معرف انجام دهید. شما بقیه مراحل ثبت نام را دقیقا مثل ثبت نام از طریق ایمیل انجام دهید تا بتوانید برای خود حساب کاربری در سایت بسازید.

بعد از اینکه شما مراحل ثبت نام خود را با موفقیت پشت سر گذاشتید و در سایت اینترنتی صرافی mxc برای خود حساب کاربری ساختید می توانید از صفحه ثبت نام خارج شوید و به صفحه ورودی سایت یا login وارد می شوید.

شما باید در صفحه login در قسمت های Email و password یا number phone آدرس ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس بر روی گزینه login کلیک کنید و به صفحه اصلی سایت اینترنتی mxc منتقل شوید. در صفحه login بعد از اینکه اطلاعات خود را در کادر های مربوطه وارد کردید و بر روی گزینه login کلیک کردید. سایت صرافی برای اینکه تایید کند که شما ربات نیستید یک صفحه ای مثل عکس زیر برای شما باز می کند که شما باید علامت ها یا نشانه هایی را که در قسمت بالای عکس وجود دارد در تصویر به ترتیب انتخاب کنید.

در صورتی که علامت ها به درستی بر روی صفحه انتخاب کنید. به طور مجدد یک کد شش رقمی با آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می شود. شما بعد از اینکه کد تاییدی را در قالب ایمیل یا اس ام اس دریافت کردید باید آن را در کادر مربوطه در تصویر  زیر وارد کنید و سپس بر روی گزینه login کلیک کنید.

بعد از اینکه همه مراحل ذکر شده را به درستی انجام دادید و بر روی گزینه login کلیک کردید به صفحه زیر وارد می شوید. شما می توانید بر روی نماد یا آیکون دانلود که در منو یا لیست سمت راست صفحه نمایش داده می شود کلیک کنید و کد RQ را اسکن کنید و اپلیکیشن یا برنامه صرافی mxc  را بر روی گوشی یا کامپیوتر دانلود کنید‌. شما می توانید اپلیکیشن یا برنامه صرافی mxc را به طور مستقیم از گوگل پلی دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

سایت اینترنتی mxc از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در ادامه مطلب سعی می کنیم که در مورد خصوصیات و نحوه استفاده از هر کدام از بخش های تشکیل دهنده سایت mxc با شما عزیزان صحبت کنیم.

انواع بخش های تشکیل  دهنده صرافی mxc

سایت یا برنامه صرافی اینترنتی mxc  از بخش های مختلفی تشکیل شده است و امکان سرمایه گذاری، نقل و انتقال ارز های مجازی و شرکت در انواع معامله ها و پروژه های اقتصادی را برای کاربران ساده تر کرده است. در این مطلب به بعضی از  بخش های مختلف این صرافی اشاره می کنیم.

  بخش خرید و فروش انواع رمز ارز ها

تریدر های حرفه ای یا تازه کار می توانند در این بخش به خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی بپردازند و در انواع پروژه های اقتصادی بلند مدت و کوتاه مدت شرکت کنند.

بخش انواع پروژه های اقتصادی اهرمی یا مارجین

در این بخش کاربران می توانند بخشی از سرمایه یک کاربر دیگر را قرض کنند و توسط این سرمایه در انواع معامله های اقتصادی شرکت کنند.

بخش قرارداد های آتی

در این بخش کاربر می تواند در انواع معامله های آتی شرکت کند و از سود این نوع معامله ها در طول زمان استفاده کند‌.

بخش انواع صندوق های سرمایه گذاری

کاربر می تواند در این بخش در انواع صندوق های سرمایه گذاری شرکت کند و از سودی که در طول زمان به سرمایه اولیه کاربر اضافه می شود استفاده کند.

چگونه امنیت حساب کاربری خود را در سایت صرافی MEXC) MXC) افزایش دهیم؟

صرافی mxc یکی از امن ترین و بهترین انواع صرافی های اینترنتی است که به منظور جلوگیری از هک شدن حساب کاربری و انواع کلاهبرداری ها از راه های امنیتی مختلفی استفاده می کند. در ادامه به انواع راه های امنیتی این نوع صرافی اشاره می کنیم.

انتخاب رمز عبور قوی

یکی از راه های امنیتی اولیه برای تقویت سیستم امنیتی حساب کاربری افراد در این صرافی این است که کاربر برای ورود به پنل کاربری خود رمز عبور قوی انتخاب کند. شاید این راه امنیتی برای شما چندان مهم به نظر برسد اما هر چقدر که کاربر رمز عبور قوی تری را انتخاب کند، امکان هک شدن حساب کاربری آن توسط انواع هکر ها و کلاهبرداران کاهش می یابد.  

تکمیل اطلاعات شخصی و هویتی در سایت

یکی از مهمترین خصوصیات صرافی mxc این است که نیازی نیست که افراد تمام اطلاعات شخصی خود را هنگام ثبت نام در سایت وارد کنند و افراد می توانند صرفا از طریق ایمیل یا شماره تلفن در سایت اینترنتی صرافی mxc ثبت نام کنند و برای خود حساب کاربری بسازند. سایت اینترنتی صرافی mxc به  منظور افزایش امنیت حساب کاربری افراد، به کاربران پیشنهاد می دهد که اطلاعات شخصیتی و مدارک هویتی خود را در بخش های مربوطه سایت اینترنتی صرافی  وارد کنند و از این طریق امنیت حساب کاربری یا پنل کاری خود را افزایش دهند. زیرا ممکن است که حساب کاربری افراد توسط برخی از هکر های حرفه ای هک شود یا اینکه برخی از کلاهبرداران در سایت اینترنتی صرافی mxc،از طریق ایمیل ها و شماره تلفن های مختلف، چندین حساب کاربری مختلف  بسازند و از طریق حساب کاربری های مختلف، اقدام به پولشویی و کلاهبرداری کنند و به سرمایه کاربران دیگران تجاوز  کنند. در ادامه قصد داریم که نحوه تکمیل کردن اطلاعات شخصی و بارگذاری مدارک هویتی کاربران را در سایت صرافی mxc به طور کامل و همراه با تصویر برای شما بیان کنیم. با ما همراه باشید. شما می توانید بعد از اینکه حساب کاربری خود را در سایت صرافی mxc ایجاد کردید برای افزایش امنیت حساب کاربری خود می توانید گزینه Center User را در قسمت پروفایل که در سمت راست سایت صرافی نمایش داده می شود انتخاب کنید و به صفحه تکمیل مدارک هویتی وارد شوید.

بعد از اینکه گزینه Center User را انتخاب کردید و بر روی آن کلیک کردید، صفحه جدیدی در سایت برای شما باز می شود. در این صفحه بخش های مختلفی مثل authenticator Google ، password و Auth  Identity طراحی شده است. شما باید بخش Auth Identity را انتخاب کنید و سپس از این بخش گزینه Submit را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

بعد از اینکه بر روی گزینه  Submit کلیک کردید به صفحه تکمیل اطلاعات شخصی وارد می شوید. در صفحه ثبت اطلاعات شخصی شما باید در کادر اول نام کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس در قسمت Name، نام خود را وارد کنید.

بعد از اینکه اسم کشور و نام خود را در کادر اول و دوم وارد کردید باید در قسمت Cart ID ، نوع کارت شناسایی خود را انتخاب کنید و شماره کارت شناسایی یا ملی خود را در کادر Number Cart ID وارد کنید. بعد از اینکه مراحل بالا را به درستی انجام دادید باید در قسمت front photo of your ID cart، عکس صفحه اول و در قسمت back photo of your ID cart، عکس صفحه دوم کارت شناسایی خود را بارگذاری کنید.

بعد از اینکه عکس های صفحه اول و دوم کارت ملی یا کارت شناسایی را در قسمت های مربوطه در سایت صرافی بارگذاری کردید. باید یک عکس سلفی متناسب با عکس زیر تهیه کنید و در قسمت مربوطه  در سایت صرافی بارگذاری کنید. این عکس سلفی شامل یک نامه با اطلاعات مشخص، چهره و کارت شناسایی شما می باشد. به گونه ای که شما نامه را در یک دست و کارت شناسایی را

با دست دیگر در دو طرف صورت خود قرار می دهید و سپس از این حالت خود عکس می گیرید.

در نامه اطلاعاتی مثل نام شما، شماره تلفنی که در سایت ثبت نام کردید، شماره کارت ملی و تاریخ نوشته می شود. سپس بعد از اینکه عکس سلفی گرفتید باید عکس را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در سایت بارگذاری کنید. برای بارگذاری مدارک در سایت باید گزینه Submit را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا مدارک در سایت اینترنتی صرافی mxc آپلود شوند.

در صورتی که تمام مراحل ذکر شده را به درستی انجام دهید و مدارک مورد نیاز را در سایت بارگذاری کنید. اطلاعات هویتی و شخصی شما در پنل کاربری شما به طور کامل و دائمی ثبت می شود و از این طریق امکان هک شدن پنل کاربری شما توسط  کلاهبرداران و افراد سودجو کاهش می یابد و شما می توانید با خیالی آسوده در محیطی امن فعالیت کنید بدون آنکه دغدغه داشته باشید که ممکن است حساب کاربری شما مورد تجاوز هکر ها یا کلاهبرداران قرار بگیرد.

·       فعال کردن سیستم دو عاملی حساب کاربری

یکی دیگر از راه های افزایش امنیت حساب کاربری افراد در سایت صرافی mxc، فعال کردن رمز دوم یا احراز هویت دو عاملی است. شما می توانید هویت دو عاملی حساب کاربری خود را از طریق SMS و Google authenticator فعال کنید.

فعال کردن سیستم دو عاملی حساب کاربری از طریق SMS

هنگامی که حساب کاربری خود را در سایت رسمی صرافی mxc ایجاد کردید می توانید از طریق SMS، امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید. ابتدا شما باید کد کشور مورد نظر خود را به همراه شماره تلفنی که قبلاً از آن  برای ثبت نام استفاده کرده اید در صفحه مربوطه در سایت وارد کنید و گزینه Send را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه شماره تلفن را وارد کردید، کد تاییدی در قالب پیام یا اس ام اس به شماره تلفن شما ارسال می شود. شما باید کد تاییدی را در کادر Code SMS وارد کنید. بعد از اینکه کد ارسال شده را وارد کردید بر روی گزینه Confirm کلیک کنید. در این حالت سیستم امنیتی دو عاملی یا برای حساب کاربری شما فعال می شود و این امر منجر به ارتقای امنیت پنل کاربری شما می شود.

فعال کردن سیستم دو عاملی حساب کاربری از طریق authenticator Google

اگر شما قصد دارید که سیستم امنیتی دو عاملی را برای حساب کاربری خود از طریق Google authenticator فعال کنید. ابتدا شما باید به حساب کاربری یا پنل کاری خود وارد شوید و سپس قسمت Center Security را از بخش پروفایل انتخاب کنید. در این بخش گزینه Recmmendatinos Security را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

بعد از اینکه گزینه  RecommendationsSecurity را انتخاب کردید به صفحه جدیدی منتقل می شوید.  شما باید Setup را در authenticator Google انتخاب کنید و بر روی آن کلیک

کنید. در این حالت سیستم امنیتی دو عاملی را برای حساب کاربری یا پنل کاری خود فعال می کنید.

·      استفاده از نرم افزار های سوپر نود

سوپر نود ها به شبکه های ارتباطی و امنیتی گفته می شود که به منظور ارتقای سیستم امنیتی انواع سایت های اینترنتی و صرافی های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

·       استفاده از کیف پول سرد

صرافی mxc یکی از امن ترین صرافی های اینترنتی است که برای ارتقای امنیت سایت خود و محافظت از سرمایه های مالی کاربران از نوعی کیف پول سرد استفاده می کند. به بیانی ساده تر می توان گفت که از یک فناوری بسیار پیچیده و تطبیقی مگا تراکنش با کارایی و کیفیت بسیار بالا استفاده می کند تا امنیت سایت خود را حفظ کند.

نحوه شارژ کردن کیف پول آنلاین در صرافی MEXC) MXC)

هر کدام از کاربران در صرافی اینترنتی mxc دارای یک کیف پول آنلاین هستند که می توانند از طریق آن ارز های دیجیتالی خرید کنند یا به فروش برسانند و در انواع صندوق های سرمایه گذاری و سپرده گذاری شرکت کنند. اگر شما قصد دارید که کیف پول آنلاین خود را در صرافی شارژ کنید. ابتدا باید به آدرس سایت مراجعه کنید. سپس گزینه login یا ورود به سایت را در قسمت بالای سایت انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه به صفحه ورودی سایت وارد شدید، ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور خود را در قسمت های مربوطه در  login وارد کنید و بر روی گزینه login کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید. بعد از اینکه وارد پنل شخصی خود شدید گزینه Assets را که در قسمت بالای سایت نشان داده می شود انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه Assets کلیک کردید، دو گزینه ccountA و Record نمایش داده می شود. شما باید گزینه Account را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

بعد از اینکه بر روی گزینه Account کلیک کردید به صفحه حساب آنلاین خود منتقل می شوید. در این صفحه باید گزینه Deposit را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. در این حالت می توانید مقدار ارزی را که می خواهید به حساب آنلاین خود در صرافی اینترنتی واریز کنید و کیف پول آنلاین خود را شارژ کنید.

بعد از اینکه گزینه Deposit را انتخاب کردید. به صفحه واریز پول منتقل می شوید. در این صفحه شما باید نوع ارز دیجیتالی را که قصد دارید به حساب کاربری خود واریز کنید انتخاب کنید.

بعد از اینکه رمز دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کردید. آدرس رمز ارز مورد نظر شما به صورت یک کد QR یا آدرس اینترنتی برای شما نشان داده می شود. شما باید آدرس اینترنتی نشان داده شده را در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی گزینه ارسال کلیک کنید. در این حالت تراکنش شما در حال ارسال شدن یا دریافت می باشد.

بعد از اینکه آدرس اینترنتی رمز ارز را ارسال کردید باید منتظر بمانید تا تراکنش شما توسط سایت صرافی به طور کامل دریافت شود. شما می توانید وضعیت تراکنش خود را در قسمت Success مشاهده

کنید.

اگر شما قصد دارید که لیست پول های مجازی را که به حساب آنلاین خود واریز کرده اید مشاهده کنید، می توانید به بخش History Deposit مراجعه کنید.  در این بخش لیست همه پول های واریزی شما بر اساس تاریخ قابل مشاهده است.

نحوه پرداخت پول از کیف پول آنلاین در سایت صرافی MEXC) MXC)

شما برای شرکت در انواع صندوق های سرمایه گذاری یا خرید انواع رمز ارز یا ارز های مجازی باید از حساب آنلاین خود در سایت صرافی، پول یا ارز برداشت کنید.‌ در اینجا قصد داریم که در مورد نحوه برداشت پول از کیف پول آنلاین در سایت صرافی mxc با شما عزیزان صحبت کنیم. با ما همراه باشید. اگر شما قصد دارید که از کیف پول آنلاین خود پول مجازی برداشت کنید. بعد از اینکه وارد پنل کاربری خود شدید، باید بر روی گزینه  Assets کلیک کنید و سپس گزینه Account را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه حساب آنلاین خود وارد شوید. در این صفحه شما برای

برداشت پول از حساب آنلاین خود باید بر روی گزینه Withdraw کلیک کنید تا به صفحه برداشت پول منتقل شوید.

در این صفحه شما باید نوع پول مجازی یا ارزی را که می خواهید از حساب آنلاین خود برداشت کنید تعیین کنید و سپس آدرس برداشت را در کادر Address withdraw که در قسمت پایین صفحه نمایش داده می شود وارد کنید و بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

سایت صرافی mxc برای افزایش امنیت برداشت پول از حساب کاربری شما، کد تاییدی را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. شما باید کد تاییدی ارسال شده به آدرس ایمیل خود را بر اساس تصویر زیر در کادر مربوطه وارد کنید.

در قسمت بعدی شما باید یکی از راه های امنیتی SMS و authenticator Google را انتخاب کنید تا کد تاییدی برای دومین بار به شماره تلفن یا authenticator Google شما ارسال شود و سپس کد تاییدی را در کادر مربوطه وارد می کنید و گزینه Submit را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

بعد از اینکه  بر روی گزینه Submit کلیک کردید و تاییدیه برداشت را ارسال کردید. صرافی mxc، پول برداشت شده یا سفارش ارسال شده شما را تایید می کند. شما می دانید تراکنش این سفارش را در قسمت withdraw process Follow مشاهده کنید.

در عکس زیر مشاهده می کنید که پول مجازی با ارز دیجیتالی شما با موفقیت از حساب آنلاین شما برداشت شده است.

شما می توانید برای بررسی وضعیت پول های مجازی برداشت شده از حساب آنلاین خود،  در سایت صرافی به بخش History swithdrawal مراجعه کنید و وضعیت ارز های برداشت شده از حساب کاربری خود را بررسی کنید.

نحوه خرید و فروش ارز در سایت صرافی MEXC) MXC) به چه صورت است؟

کاربران می توانند از طریق سایت صرافی mxc، ارز های دیجیتالی مورد نیاز خود را خریداری کنند یا به فروش برسانند. خرید و فروش ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی یکی از مهمترین بخش های اصلی در سایت صرافی mxc است. در اینجا قصد داریم که نحوه خرید و فروش رمز ارز ها یا ارز های دیجیتالی را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. با ما همراه باشید. اگر شما  قصد دارید که از سایت  ارز دیجیتالی مورد نیاز خود  خریداری کنید یا به فروش برسانید. ابتدا باید به آدرس اینترنتی سایت صرافی مراجعه کنید و با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبور وارد حساب کاربری یا پنل شخصی خود شوید. هنگامی که وارد صفحه اصلی سایت شدید باید گزینه Market را در منو یا لیستی که در بالای صفحه نمایش داده می شود انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه Market کلیک کردید به صفحه جدیدی وارد می شوید. در این صفحه انواع ارز های دیجیتالی یا رمز ارز های مختلف نمایش داده می شود.

شما باید نوع ارز مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی ارز دیجیتالی مورد نظر خود کلیک کردید، صفحه جدیدی برای شما باز می شود. شما باید در این صفحه مقدار ارز مورد نیاز خود را در کادر مربوطه وارد کنید. بعد از اینکه همه مراحل ذکر شده را به درستی انجام دادید می توانید بر روی گزینه Buy کلیک کنید و ارز مورد نیاز خود را خریداری کنید.

نحوه فروش ارز دیجیتالی در صرافی MEXC) MXC)

اگر شما قصد دارید که مقداری از سرمایه یا ارز های دیجیتالی خود را به فروش برسانید باید ابتدا گزینه Market را در قسمت بالای سایت انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه دیگری وارد شوید. در صفحه جدید باید نوع ارز دیجیتالی را که قصد دارید بفروشید انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه اصلی فروش ارز منتقل شوید. در صفحه فروش ارز، شما باید مقدار ارز دیجیتالی مورد نظر خود را که قصد دارید بفروشید در قسمتی که در صفحه مشخص شده است وارد کنید و بر روی گزینه Sell کلیک کنید. در این حالت مقدار ارز مورد نظر از حساب آنلاین شما برداشت می شود.

چگونه به بخش فیوچرز صرافی mxc در سایت وارد شویم؟

اگر شما قصد دارید که برای انجام معاملات اقتصادی به بخش فیوچرز صرافی مراجعه کنید. بعد از اینکه وارد حساب کاربری یا پنل کاری خود شدید باید گزینه Derivatives را از منو یا لیستی که در قسمت بالای  سایت نشان داده می شود انتخاب کنید و‌ بر روی آن کلیک کنید. وقتی که بر روی گزینه Derivatives کلیک می کنید سه گزینه برای شما نمایش داده می شود. شما باید گزینه Markets Futures را از بین گزینه ها انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه  فیوچرز صرافی وارد شوید.

اگر شما قصد دارید که مقداری از سرمایه یا ارز های دیجیتالی خود را به فروش برسانید باید ابتدا گزینه Market را در قسمت بالای سایت انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه دیگری وارد شوید. در صفحه جدید باید نوع ارز دیجیتالی را که قصد دارید بفروشید انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه اصلی فروش ارز منتقل شوید. در صفحه فروش ارز، شما باید مقدار ارز دیجیتالی مورد نظر خود را که قصد دارید بفروشید در قسمتی که در صفحه مشخص شده است وارد کنید و بر روی گزینه Sell کلیک کنید. در این حالت مقدار ارز مورد نظر از حساب آنلاین شما برداشت می شود.

چگونه به بخش فیوچرز صرافی mxc در سایت وارد شویم؟

اگر شما قصد دارید که برای انجام معاملات اقتصادی به بخش فیوچرز صرافی مراجعه کنید. بعد از اینکه وارد حساب کاربری یا پنل کاری خود شدید باید گزینه Derivatives را از منو یا لیستی که در قسمت بالای  سایت نشان داده می شود انتخاب کنید و‌ بر روی آن کلیک کنید. وقتی که بر روی گزینه Derivatives کلیک می کنید سه گزینه برای شما نمایش داده می شود. شما باید گزینه Markets Futures را از بین گزینه ها انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه  فیوچرز صرافی وارد شوید.

چگونه به بخش معامله های اهرمی یا مارجین در صرافی MEXC) MXC) وارد شویم؟

اگر شما قصد دارید که در صرافی mxc در انواع معامله های اهرمی یا مارجین شرکت کنید باید به آدرس اینترنتی سایت صرافی مراجعه کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.‌ بعد از اینکه وارد حساب کاری خود شدید باید گزینه Trade را از نوار یا لیستی که در قسمت بالای سایت نشان داده می شود انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه Trade کلیک کردید. چهار گزینه مختلف برای شما نمایش داده می شود شما باید از بین گزینه های مختلف، گزینه Margin را انتخاب کنید و به صفحه معامله های مارجینی یا اهرمی وارد شوید.

امنیت صرافی MEXC) MXC) برای ایرانیان به چه صورت است؟

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم، صرافی mxc یکی از بهترین و امن ترین صرافی های اینترنتی است که از طریق روش های مختلف، سیستم امنیتی سایت و برنامه خود را روز به روز افزایش می دهد. همین امر موجب شده است که روز به روز کاربران و تریدر های بیشتری در این صرافی مشغول به فعالیت شوند. بدیهی است هر چقدر که تعداد کاربران و تریدر ها در یک صرافی اینترنتی بیشتر باشد، بر میزان اعتبار صرافی نیز افزوده می شود. صرافی mxc توسط سیستم های امنیتی بسیار قوی در بلاک چین پشتیبانی می شود لذا سیستم امنیتی این صرافی بسیار بالا است و کاربران می توانند در محیطی کاملا امن مشغول به فعالیت شوند. کشور های تحریم شده مثل ایران نمی توانند از طریق آی پی کشور خود در سایت این صرافی شرکت کنند. بنابراین ایرانیان برای فعالیت در این صرافی باید از آی پی های کشور های دیگر استفاده کنند. در این جا باید به این نکته دقت کنیم که برای شارژ کردن کیف پول آنلاین در این صرافی نمی توان از واحد پولی ریال استفاده کرد لذا کاربران کشور ایران ابتدا باید از طریق صرافی های اینترنتی مختلفی که در کشور ایران مشغول به فعالیت هستند، پول ریالی خود را به ارز های دیجیتالی مثل تتر یا تترون تبدیل کنند و سپس برای شارژ کردن کیف پول خود در صرافی اقدام کنند. محیط کاری صرافی اینترنتی mxc برای کاربران ایرانی و سایر کشور های جهان بسیار امن است.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا به طور کامل و به بیانی ساده در مورد خصوصیات و مزایای صرافی اینترنتی mxc با شما عزیزان صحبت کنیم و نحوه ثبت نام mxc و انواع روش های خرید و فروش، چگونگی شارژ کردن کیف پول آنلاین و واریز یا برداشت پول از حساب کاربری را به طور جامع و همراه با تصاویر بیان کنیم. امیدواریم این مقاله مورد پسند و استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + 9 =