صرافی HOTBIT

صرافی هات بیت Hotbit


آموزش کامل ثبت نام در صرافی HOTBIT یکی از صرافی های معروف و پر کاربرد رمز ارز

نگاهی دقیق تر به عملکرد صرافی هات بیت

شاید کسی باور نمی کرد که فضای مجازی تا این حد بر جنبه های مختلف زندگی انسان در دنیای امروز تأثیر بگذارد. فضای مجازی و انواع شبکه های اینترنتی، بستر بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاری انواع تریدر ها و سرمایه گذاران مبتدی و حرفه ای در فضای مجازی مهیا کرده است.‌ امروزه تعداد زیادی صرافی اینترنتی در زمینه خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی یا به عبارت ساده تر پول های مجازی فعالیت می کنند و در زمینه کاری خود بسیار موفق عمل کرده اند. صرافی هات بیت مانند صرافی کوینکس، نوبیتکس و mxc و تبدیل یکی از بهترین صرافی های اینترنتی است که بستر مناسبی را برای نقل و انتقالات ارز های دیجیتالی بین کاربران خود فراهم کرده است. در رده بندی های عملکرد و کارایی صرافی های اینترنتی که توسط تیم های متخصص و متبحر مسلط به فضای مجازی صورت می گیرد، صرافی هات بیت به عنوان دومین صرافی معتبر و پردرآمد بعد از صرافی بایننس معرفی شده است. در این مقاله قصد داریم به زبانی ساده در مورد نحوه کارایی و عملکرد این نوع صرافی اینترنتی با شما عزیزان صحبت کنیم و نکاتی را در مورد مزایا و معایب این نوع صرافی در اختیار شما قرار دهیم.

مروری کوتاه بر نحوه شکل گیری صرافی هات بیت

شاید شما تصور کنید که بین عملکرد و کارایی صرافی های فیزیکی با صرافی های اینترنتی تفاوت های بسیار زیادی وجود دارد. اما در واقعیت عملکرد این دو نوع صرافی کاملا با یکدیگر مشابه است و هر دو در زمینه چنج کردن ارز فعالیت می کنند. با این تفاوت که صرافی های اینترنتی در زمینه نقل و انتقالات ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی فعالیت می کنند و صرافی های فیزیکی در زمینه چنج کردن یا نقل و انتقالات ارز های فیزیکی و واقعی مثل دلار و یورو فعالیت می کنند. بدیهی است که دامنه فعالیت صرافی های واقعی و فیزیکی نسبت به صرافی های اینترنتی محدودتر است و نحوه عملکرد این نوع صرافی ها به طور مستقیم توسط سازمان ها و ارگان های دولتی کنترل می شود. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین صرافی های اینترنتی است این است که فعالیت های اقتصادی آن ها تحت کنترل سازمان و ارگان های دولتی نمی باشد و دامنه فعالیت آن ها گسترده تر است. متخصصانی که در زمینه های اقتصادی فعالیت می کنند با توجه به محدودیت های صرافی های واقعی، تصمیم گرفتند که صرافی های اینترنتی را تأسیس کنند. صرافی هات بیت در سال 2018 در کشور های هنگ کنگ و استونی تاسیس شده است و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. تیم متخصص و اعضای اصلی تشکیل دهنده صرافی هات بیت از کشور های آمریکا و کشور های خاورمیانه مثل چین و تایوان گرد هم آمده اند و این نوع صرافی را تأسیس کرده اند. در حال حاضر مرکز اصلی فعالیت صرافی هات بیت در شانگهای و تایپه می باشد. اگرچه از مدت زمان تأسیس و فعالیت اقتصادی این نوع صرافی اینترنتی زمان زیادی نمی گذرد اما عملکرد و کارایی دقیق این نوع صرافی به گونه ای است که توانسته است بستر مناسبی را برای فعالیت های اقتصادی تعداد زیادی از سرمایه گذاران متبحر فراهم کند و اعتبار خاصی را در بین تریدر ها کسب کند.

برتری این صرافی نسبت به بقیه صرافی ها چیست؟

صرافی هات بیت یکی از مهمترین و معتبرترین صرافی های اینترنتی است که در مدت زمان 29 ماه توانسته است شرایط لازم و ضروری را برای انجام 548 معاملات اقتصادی فراهم کند و بستر بسیار مناسبی را برای انجام انواع پروژه های نقل و انتقال ارز های اینترنتی و دیجیتالی مهیا کند‌. همین امر موجب شده است که جزء بهترین صرافی های اینترنتی در سراسر جهان قرار بگیرد. قطعا وقتی که مزایای این نوع صرافی را با هم مرور کنیم شما هم متوجه خواهید شد که علت محبوبیت و برتری این نوع صرافی در مقایسه با سایر صرافی های دیجیتالی چیست. با ما همراه باشید.

بررسی مزایای صرافی هات بیت

یکی از مهمترین مزیت های صرافی هات بیت در مقایسه با سایر صرافی های اینترنتی است این است که از تعداد زیادی از زبان های دنیا پشتیبانی می کند. همین امر موجب شده است که تمایل کاربران روز به روز برای سرمایه گذاری در این نوع صرافی اینترنتی افزایش پیدا کند. از جمله زبان هایی که توسط این نوع صرافی اینترنتی پشتیبانی می شود می توان به شش زبان مختلف اشاره کرد. سه نوع از این زبان ها که توسط صرافی هات بیت پشتیبانی می شود مربوط به آسیای شرقی است که شامل زبان کره ای، چینی و تایلندی‌ می باشد. زبان های انگلیسی،ترکی و روسی سه زبان برتر دیگر هستند که توسط این سایت پشتیبانی می شوند.

کیفیت عملکرد و کارایی صرافی هات بیت به گونه ای است که توانسته است بیش از 7 میلیون کاربر را در سراسر جهان به خود جذب کند و دامنه فعالیت های اقتصادی خود را در 170 کشور مختلف در سراسر جهان گسترش دهد. شاید برای شما جالب باشد که بیش از 90 درصد کاربرانی که در این صرافی ثبت نام کرده اند و فعالیت های اقتصادی انجام می دهند غیر چینی هستند. صرافی هات بیت توانسته است مرز های جغرافیایی را با سرعت در طول 29 ماه طی کند و جزء بهترین صرافی های اینترنتی قلمداد شود. از آنجایی که تعداد کاربران این نوع صرافی دیجیتالی زیاد می باشد، بستر مناسبی برای انجام انواع سرمایه گذاری اینترنتی، نقل و انتقال ارز های دیجیتالی و استفاده از انواع صندوق های سرمایه گذاری بین کاربران فراهم شده است. بدیهی است هر چقدر که تعداد تریدر های حرفه ای و مبتدی در یک سایت یا صرافی اینترنتی بیشتر باشد، امکان انجام انواع تعاملات اقتصادی و سرمایه گذاری فردی و گروهی نیز افزایش می یابد.

دامنه فعالیت صرافی هات بیت فقط به وب سایت محدود نمی شود. بلکه کاربران می توانند اپلیکیشن اندرویدی یا ios این نوع صرافی را از سایت هات بیت دانلود کنند و از آن استفاده کنند. این امر موجب شده است که کاربران بیشتری برای سرمایه گذاری در این صرافی اقدام کنند. پتانسیل عملکرد و کارایی صرافی هات بیت به گونه ای است که در طول مدت زمان فعالیت خود از تعداد زیادی از ارز های دیجیتالی و معامله های فردی و گروهی حمایت کرده است. بر حسب آمار اعلام شده توسط صرافی هات بیت، این صرافی در طول 29 ماه فعالیت کاری و اقتصادی خود، از بیش از 1000 ارز های دیجیتالی پشتیبانی کرده است و شرایط مناسبی را برای انجام بیش از 1500 جفت های معاملاتی فراهم کرده است.

صرافی هات بیت شرایط مناسبی را برای نقل و انتقال انواع ارز های فیات فراهم کرده است و از آن ها پشتیبانی می کند. از جمله ارز های فیات که توسط این نوع صرافی پشتیبانی می شود می توان به ارز های فیات USD, KRW, RUB, THB, JPY اشاره کرد. صرافی هات بیت سعی کرده است که حداقل سرمایه ای را که کاربران می توانند در این سایت سپرده کنند مقدار بسیار کمی در نظر بگیرد تا تمایل و علاقه کاربران را برای ثبت نام در این نوع پلتفرم افزایش دهد. به عبارت دیگر صرافی هات بیت شرایط مناسبی را برای انجام فعالیت های اقتصادی توسط قشر های مختلف جهان فراهم کرده است و محدود به تریدر های حرفه ای یا سرمایه‌گذاران ثروتمند نمی باشد. حداقل سرمایه ای که کاربران می توانند در صرافی هات بیت سپرده کنند 0.001 بیت کوین می باشد.

یکی از مهمترین مزیت های سپرده گذاری ارز های دیجیتالی در صرافی هات بیت است این است که بابت سپرده کردن ارز های مجازی کاربران از آن ها کارمزدی دریافت نمی شود یا به عبارت دیگر کارمزد سپرده گذاری در این پلتفرم اینترنتی صفر می باشد. صرافی هات بیت بابت خرید و فروش ارز های دیجیتالی یا معاملات اقتصادی تریدر ها و کاربران کارمزد مشخصی را دریافت می کند. کارمزد خرید ارز های دیجیتالی در این نوع صرافی حدود 0.20% تا 0.65% می باشد و کارمزد فروش ارز های دیجیتالی در صرافی هات بیت حدود 0.05% تا 0.50% است. بدیهی است هر چقدر که مقدار ارزهای دیجیتالی منتقل شده در معاملات اقتصادی بیشتر باشد، هزینه کارمزد صرافی هات بیت نیز متناسب با آن افزایش می یابد.

صرافی هات بیت از تیم بسیار متخصص و متبحر تشکیل شده است که هر کدام از اعضای تیم هات بیت در زمینه های مختلف سرمایه گذاری اینترنتی و فعالیت های اقتصادی تخصص دارند. یکی از مهمترین مزیت های صرافی هات بیت این است که در همه مراحل فرایند سپرده گذاری، خرید ارز های دیجیتالی، فروش ارز های مجازی، معاملات اقتصادی و انواع سرمایه گذاری های فردی و گروهی از مشتریان خود پشتیبانی می کند‌ و سعی می کند که شرایط بسیار امن و مناسبی را برای مشتریان و کاربران  خود فراهم کند و خدمات لازم و کافی را به مشتریان خود عرضه دهد.

یکی از مهمترین مزایای صرافی هات بیت این است که کاربران می توانند از طریق ایمیل یا شماره تلفن در سایت هات بیت ثبت نام کنند و به راحتی از خدمات این سایت استفاده کنند. بنابراین نیازی نیست که کاربران اطلاعات شخصی یا هویتی خود را در سایت ثبت کنند. همین امر موجب می شود که  کاربران امنیت بسیار زیادی داشته باشند و بدون هیچ گونه استرسی در این فضای مجازی فعالیت کنند‌. یکی دیگر از مهمترین مزیت ها و خصوصیات صرافی هات بیت این است که افراد می توانند به راحتی و بدون استفاده از انواع فیلتر شکن به سایت اینترنتی صرافی هات بیت مراجعه کنند و بعد از گذراندن چند مرحله ساده در این سایت ثبت نام کنند و برای خود حساب کاربری معتبری بسازند.

ثبت نام در صرافی هات بیت فقط محدود به سایت اینترنتی  نمی شود. بلکه افراد می توانند از طریق راه های مختلفی مثل دانلود برنامه یا اپلیکیشن صرافی هات بیت و شبکه های مجازی مختلفی مثل تلگرام و فیسبوک با این صرافی ارتباط برقرار کنند.

چرا باید صرافی هات بیت را باید انتخاب کنیم؟

صرافی هات بیت در مقایسه با سایر صرافی های اینترنتی، دارای قابلیت ها و مزایای بسیار زیادی است. این صرافی سعی کرده است که شرایط بسیار ویژه و مناسبی را برای انجام معاملات اقتصادی بین کاربران خود فراهم کند. بدیهی است هر چقدر که مزیت ها، امکانات، دامنه فعالیت های اقتصادی و امنیت یک صرافی بیشتر باشد، سپرده گذاری و سرمایه گذاری در آن عاقلانه تر است. در ادامه به برخی از خصوصیات و قابلیت های صرافی هات بیت در مقایسه با سایر صرافی ها می پردازیم.

کاربرانی که در وب سایت صرافی هات بیت ثبت نام می کنند. می توانند از طریق دستگاه های مختلف مثل انواع گوشی ها، تبلت ها و رایانه ها بک آپ اطلاعات مربوط به نوع سرمایه گذاری و میزان سود یا ضرر سرمایه مورد نظر خود را انجام دهند و در این زمینه برای کاربران هیچ محدودیتی وجود ندارد. کاربر می تواند در این نوع صرافی اینترنتی برای خود کیف پول آنلاین داشته باشد و در هر بازه زمانی که بخواهد از آن در فضای مجازی برای خرید یا انجام معاملات اقتصادی استفاده کند.

هر کاربری در صرافی هات بیت دارای یکسری کلید های خصوصی آفلاین است که کاملا شخصی و خصوصی است. در سایت این نوع صرافی انواع نمودار های گرافیکی مربوط به سود و زیان سرمایه کاربر یا تغییرات مربوط به قیمت ارز های دیجیتالی به صورت آنلاین وجود دارد که فرد می تواند بر اساس این نمودار های تحلیلی، در مورد فروش یا خرید ارز های مجازی و انواع سرمایه گذاری های فردی و گروهی تصمیم بگیرد و دچار سردرگمی نشود.

در سایت صرافی هات بیت در مورد خصوصیات، نقاط قوت و ضعف هر کدام از ارز های مجازی یا دیجیتالی کاملا توضیحات مفیدی ارائه شده است تا کاربر بتواند از اطلاعات درج شده در این سایت در مورد ارز های مجازی به خوبی استفاده کند و دچار ضرر یا زیان اقتصادی نشود. این صرافی اینترنتی شرایط لازم و مناسب را برای خرید و فروش انواع جفت ارز ها فراهم کرده است تا تریدر های حرفه ای و مبتدی بتوانند معاملات اقتصادی خود را به بهترین نحو انجام دهند.

فعالیت صرافی اینترنتی هات بیت به صورت شبانه روزی است و محدود به مکان و زمان خاصی نمی باشد. کاربران می توانند در هر ساعتی از شبانه روز در این صرافی برای انجام معاملات اقتصادی اقدام کنند و در کمتری زمان ممکن و بیشترین سرعت، معامله خود را انجام دهند. این نوع صرافی سعی می کند که در بازار های در حال توسعه کشور های مختلف در سراسر جهان تمرکز کند. چون این کشور ها پتانسیل زیادی برای انواع سرمایه گذاری های فردی و گروهی دارند و تمایل زیادی برای انجام فعالیت های اقتصادی اینترنتی دارند. از جمله این کشور های در حال رشد می توان به کشور های آسیای شرقی مثل چین، ژاپن و کره اشاره کرد. در صورتی که کاربران از توکن های مخصوص سایت هات بیت استفاده کنند، هزینه کارمزد دریافت شده از آن ها برای انجام انواع معاملات اقتصادی و خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی حدود 0.05 کاهش می یابد.

دامنه تبلیغات برای جذب کاربران توسط این صرافی بسیار گسترده است. این نوع صرافی می تواند از طریق شبکه های مجازی مختلفی مثل تلگرام، واتساپ و فیسبوک مشتریان زیادی را به خود جذب کند. در هات بیت کاربران می توانند فقط معاملات نقطه‌ای را انجام دهند. خرید فروش ارز های دیجیتالی یا انجام معاملات اقتصادی در این نوع صرافی به صورت حاشیه ای انجام نمی شود.

چگونه در سایت هات بیت حساب کاربری ایجاد کنیم؟

صرافی هات بیت یکی از بهترین و امن ترین صرافی های اینترنتی است که روز به روز بر تعداد کاربران آن اضافه می شود. در این قسمت سعی می کنیم که نحوه ثبت نام در صرافی هات بیت را به طور جامع و به همراه تصویر برای شما عزیزان توضیح دهیم. با ما همراه باشید. افرادی که قصد دارند در سایت هات بیت ثبت نام کنند می توانند از طریق ایمیل و شماره تلفن اقدام کنند. در اینجا قصد داریم ثبت نام در صرافی هات بیت را از هر دو طریق توضیح دهیم.

·       ثبت نام هات بیت از طریق ایمیل

ابتدا به سایت هات بیت مراجعه کنید و بر روی آن کلیک کنید و به صفحه ثبت نام در این سایت یا register بروید.

شما باید مطابق با عکس زیر آدرس ایمیل معتبر خود را در قسمت Email وارد کنید. بعد از اینکه ایمیل خود را وارد کردید از طرف  سایت صرافی هات بیت  یک کد 6 رقمی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

شما باید کد 6 رقمی ارسال شده را در قسمت  email verification code وارد کنید‌. بعد از اینکه کد 6 رقمی را در قسمت دوم وارد کردید. باید یک رمز عبور  6 تا 12 کاراکتری که شامل ارقام انگلیسی، حروف انگلیسی و علامت ها و نشانه هایی مثل (@ # $^&) باشد بسازید و در قسمت password وارد کنید. بعد از اینکه رمز عبور را در قسمت password وارد کردید باید به طور مجدد آن را در قسمت confirm password  وارد کنید تا رمز عبور شما توسط سایت هات بیت تأیید شود.

سپس شما باید در قسمت REFERRER کد معرف خود را وارد کنید، البته در صورتی که کد معرف ندارید می توانید از کد های مختلفی که در سایت های مختلف پیشنهاد شده است استفاده کنید. بعد از اینکه ایمیل، رمز عبور و کد معرف خود را در قسمت های مربوطه در صفحه ثبت نام هات بیت وارد کردید. باید تیک مربوط به  agree the terms and policyI را بزنید و  و موافقت خود را در برابر قوانین و مقررات تعیین شده در سایت صرافی هات بیت اعلام کنید.

بعد از اینکه همه مراحل بالا را به دقت انجام دادید می توانید بر روی گزینه register کلیک کنید تا ثبت نام شما کامل شود. البته در صورتی که در یکی از مراحل ثبت نام مشکلی وجود داشته باشد یا آدرس ایمیل شما معتبر نباشد باید همه مراحل فوق را مجددا تکرار کنید.

·       ثبت نام در سایت هات بیت از طریق شماره تلفن

یکی دیگر از راه های ثبت نام در سایت صرافی هات بیت از طریق شماره تلفن است. شما باید ابتدا کد کشور خود را در قسمت number phone وارد کنید و سپس شماره تلفن خود را بدون صفر در این قسمت وارد کنید.

بعد از اینکه شماره تلفن خود را در قسمت number phone وارد کردید. یک کد تاییدی از طرف سایت هات بیت به شماره تلفن مورد نظر شما در قالب پیام یا اس ام اس ارسال می شود. بعد از اینکه شما کد مورد نظر را دریافت کردید باید این کد را در قسمت SMS code وارد کنید. سپس بقیه مراحل ثبت نام را دقیقا مثل روش ثبت نام از طریق ایمیل تکمیل کنید.

بعد از اینکه  ثبت نام شما در سایت هات بیت تکمیل شد و توانستید با موفقیت اطلاعات خود را در این سایت ثبت کنید از طریق Register به صفحه ورودی سایت یا login وارد می شوید. در این صفحه شما باید اطلاعات مورد نیاز را طبق تصویر زیر وارد کنید تا بتوانید به صفحه اصلی سایت وارد شوید.

شما باید در صفحه login  آدرس ایمیل و رمز عبور خود را در قسمت های Email و password وارد کنید. در صورتی که اطلاعات وارد شده توسط شما صحیح باشد می توانید بر روی گزینه login کلیک کنید و به صفحه اصلی سایت هات بیت مراجعه کنید. صفحه اصلی سایت هات بیت از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به طور کامل در مورد خصوصیات و مزایای هر کدام از بخش ها توضیح می دهیم.

آموزش ویدیویی ثبت نام در صرافی هات بیت

بررسی بخش های تشکیل دهنده سایت صرافی هات بیت

سایت صرافی هات بیت از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند و کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند. در ادامه با خصوصیات و ویژگی های بخش های تشکیل دهنده این نوع سایت با هم آشنا می شویم.

·       بخش خرید و فروش ارز های مجازی یا دیجیتالی

کاربران می توانند از طریق این بخش از سایت هات بیت، انواع ارز های دیجیتالی را مثل بیت کوین، ریپل و هزاران ارز دیجیتالی دیگر معامله کنند و از سود حاصل از آن استفاده کنند. سرمایه گذاری در این بخش به صورت بلند مدت و کوتاه مدت انجام می شود. بیشتر تریدر های حرفه ای و ماهر در سرمایه گذاری های کوتاه مدت شرکت می کنند‌ زیرا می تواند از طریق این نوع سرمایه گذاری و خرید و فروش انواع ارز های مجازی در مدت زمان بسیار کمی، سرمایه اصلی خود را چند برابر کنند و سود مناسبی را به دست بیاورند. هر چقدر که مدت زمان سرمایه گذاری بیشتر باشد، امکان تغییر قیمت ارز های دیجیتالی در طول زمان افزایش می یابد و ممکن است که به هر دلیلی قیمت ارز های دیجیتالی بر اساس تورم یا شرایط سیاسی کاهش یابد، در این حالت نه تنها کاربر سودی دریافت نمی‌کند بلکه از میزان سرمایه اصلی آن نیز کاسته می شود.

·       بخش خرید و فروش ارز های دیجیتالی به صورت اهرمی یا مارجین

معاملات اقتصادی در صرافی هات بیت به دو صورت معمولی و اهرمی انجام می شود. در معاملات معمولی، کاربر ارز های دیجیتالی یا سرمایه مربوط به خود را معامله می کند و در اثر خرید و فروش ارز های مجازی خود، دچار سود یا زیان می شود اما در معاملات اهرمی، سرمایه اولیه کاربر مربوط به کاربر یا ترید دیگری می باشد. به عبارت دیگر در معاملات اهرمی، کاربر بخشی از سرمایه یک کاربر یا تریدر دیگر را قرض می کند و از طریق سرمایه آن در معاملات اقتصادی شرکت می کند. معمولا در این نوع معامله کاربر می تواند از طریق خرید و فروش ارز های مجاز تریدر یا سرمایه گذار شخص دیگر سود مناسبی را به دست بیاورد. اما اگر کاربر نتواند در معاملات اقتصادی سود مناسبی به دست بیاورد دچار ضرر و زیان می شود و سرمایه قرضی خود را از دست می دهد. همین امر موجب شده است که تعداد تبادلات اقتصادی اهرمی در مقایسه با معاملات معمولی کمتر باشد.

·       بخش قرارداد های دائمی

در این بخش بین خریدار و فروشنده برای انجام انواع پژوهش ها و معامله های اقتصادی قرارداد های دائمی بسته می شود. شرایط قرارداد های دائمی مثل قرارداد های آتی است. قرارداد های آتی به نوعی از قرارداد گفته می شود که در آن فروشنده تعهد می دهد که بخشی از کالای خود را در زمان مشخصی و با قیمت معینی به خریدار به فروش برساند و خریدار نیز تعهد می دهد که در آن تاریخ مشخص با پرداخت قیمت کالا، آن را خریداری کنید. یکی از مهمترین مزیت های قراداد آتی این است که خریدار می تواند کالایی را بخرد که در حال حاضر نمی خواهد آن را از فروشنده تحویل بگیرد و طبق تاریخی که در قرارداد ذکر شده است باید کالا را از فروشنده تحویل بگیرد و قیمت آن را نیز پرداخت کند. در قرار های آتی تاریخ و زمان مشخصی برای فروش یا خرید کالا ذکر می شود در حالی که قرارداد های دائمی محدود به تاریخ و زمان مشخصی نیستند یا به عبارت دیگر معامله انجام شده تاریخ پایان ندارد و می تواند برای سالیان متمادی و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی بین

خریدار و فروشنده انجام شود. در صرافی هات بیت این نوع قرارداد بر اساس ارز دیجیتالی بیت کوین انجام می شود اما تسویه حساب در این نوع معامله بر اساس پول فیزیکی مثل دلار صورت می گیرد. امروزه تعداد زیادی تریدر یا سرمایه گذار در صرافی هات بیت از این نوع قرارداد استفاده می کنند و سود مناسبی را به دست می آورند.

·       بخش صندوق های سرمایه گذاری

کاربران می توانند در این بخش از طریق خرید انواع سهام یا اوراق بهادار در صندوق های سرمایه گذاری مختلف شرکت کنند و در بازه مشخصی از سود مناسبی برخوردار شوند.‌ هرکدام از این صندوق های سرمایه گذاری بر اساس نوعی کالای خاص تاسیس می شود. میزان سود حاصل از این صندوق به نوع کالا ‌و تحرکات آن بستگی دارد. در صرافی هات بیت صندوق های سرمایه گذاری مختلفی بر اساس

نرخ طلا، آهن آلات، نقره و سایر کالا ها تأسیس می شود. بدیهی است هر چقدر که قیمت طلا یا هر کدام از کالا های ذکر شده بیشتر باشد، کاربر یا تریدر در بازه زمانی طولانی  سود بیشتری را به دست می آورد. به بیانی ساده تر می توان گفت که صندوق های سرمایه گذاری سعی می کنند که سرمایه کاربران یا تریدر ها را به خوبی مدیریت کنند.

·       بخش معامله های دیفای

امروزه تعداد زیادی از صرافی های اینترنتی سعی می کنند که بهترین پروژه های دیفای را به کاربران و تریدر های خود ارائه دهند. در سایت صرافی هات بیت، توکن های مختلفی ارائه می شود. کاربران می توانند توکن مورد نظر خود را خریداری کنند و بر روی آن سرمایه گذاری کنند و در طول بلند مدت از سود آن استفاده کنند‌. هر چقدر که ارزش مالی توکن بیشتر باشد، سود حاصل از فروش یا سرمایه گذاری آن نیز بیشتر است.

·      بخش استخراج انواع فایل های کوین از طریق فضای ذخیره سازی

صرافی هات بیت سعی می کند علاوه بر اینکه شرایط بسیار مناسبی را برای  انجام بهترین پروژه ها و معاملات اقتصادی بین کاربران و تریدر ها فراهم کند. فضای ابری یا ذخیره سازی و سرور مورد نیاز برای استخراج انواع فایل های کوین را نیز  در اختیار کاربران خود قرار دهد.

·       بخش سرمایه گذاری و سپرده گذاری

در این بخش صرافی هات بیت، ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی مختلفی را برای سرمایه گذاری، خرید و فروش و انجام انواع معاملات اقتصادی  در اختیار کاربران و تریدر های حرفه ای و تازه کار قرار می دهد. کاربران می توانند در این بخش با مزایا، معایب و قیمت هر کدام از ارز های دیجیتالی آشنا شوند و پول مجازی مورد نظر خود را خریداری کنند و بر روی آن سرمایه گذاری کنند. بدیهی است هر چقدر که قیمت و ارزش ارز دیجیتالی بیشتر باشد، سود حاصل از آن در انواع سرمایه گذاری ها و پروژه های اقتصادی بیشتر است. برای مشاهده انواع ارز های دیجیتالی در سایت هات بیت باید

به بخش Investments مراجعه کنید.

چگونه از صرافی هات بیت خرید کنیم؟

امروزه جوانان تمایل زیادی به ثبت نام در انواع صرافی های اینترنتی دارند و سعی می کنند که با سرمایه گذاری در قسمت های مختلف صرافی های آنلاین، سرمایه خود را دو چندان کنند و روز به روز سود بیشتری به دست بیاورند. افرادی که در سایت هات بیت ثبت نام کرده اند دارای حساب  یا پنل کاربری خصوصی هستند. هر کدام از کاربران در سایت هات بیت دارای کیف پول آنلاین هستند که می توانند با پرداخت هزینه های مناسب به سایت هات بیت، کیف پول خود را شارژ کنند و در انواع پروژه ها و معاملات اقتصادی شرکت کنند و سرمایه گذاری کنند‌. باید به این نکته توجه کرد که در سایت هات بیت، امکان شارژ کردن کیف پول آنلاین از طریق پول ریالی وجود ندارد. لذا کاربران ایرانی ابتدا باید در صرافی های اینترنتی ایرانی ثبت نام کنند و در این صرافی ها پول ریالی خود را به تتر یا تترون تبدیل کنند و سپس از طریق پرداخت واحد های پولی تتر یا تترون در صرافی اینترنتی هات بیت، ارز دیجیتالی یا پول مجازی مورد نظر خود را خریداری کنند و کیف پول آنلاین خود را شارژ کنند. امروزه تعداد زیادی صرافی اینترنتی ایرانی در زمینه خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی فعالیت می کنند. از جمله صرافی های آنلاین ایرانی می توان به صرافی های معتبر و قانونی صرافی تبدیل، والکس و رمزینکس اشاره کرد.

چگونه می توان کیف پول آنلاین در صرافی هات بیت شارژ کرد؟

کاربران و تریدر های حرفه ای یا تازه کار بعد از اینکه مراحل ثبت نام خود را در سایت هات بیت به خوبی پشت سر گذاشتند و موفق شدند که برای خود حساب کاربری یا پنل شخصی در سایت هات بیت ایجاد کنند باید به منظور جلوگیری از هک شدن حساب کاربری خود، امنیت حساب خود را از طریق راه های مختلف مثل انتخاب رمز عبور قوی و فعال کردن احراز هویت دو عاملی تقویت کنند تا بتوانند به نهایت آرامش در صرافی هات بیت سرمایه گذاری کنند و در انواع معامله های اقتصادی شرکت کنند. در ادامه در مورد نحوه فعال کردن احراز هویتی و شارژ کردن کیف پول آنلاین توضیح می دهیم. برای اینکه بتوانید کیف پول خود را شارژ کنید ابتدا باید از طریق ایمیل و رمز عبور وارد پنل کاربری شخصی خود شوید.

وقتی که وارد حساب کاربری شدید باید گزینه wallet را در لیستی که در قسمت بالای سایت نشان داده می شود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و سپس گزینه Deposit را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید به صفحه اصلی شارژ کردن کیف پول آنلاین وارد شوید. اگر شما برای اولین بار است که می خواهید کیف پول خود را در صرافی هات بیت شارژ کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه

wallet و Deposit کلیک کردید، صفحه ای به منظور افزایش امنیت حساب کاربری برای شما نشان داده می شود. شما باید به این صفحه وارد شوید تا بتوانید امنیت حساب کاربری خود را تقویت کنید. برای افزایش امنیت حساب کاربری، شما می توانید از طریق SMS و Google authenticator اقدام کنید.

اگر شما قصد دارید که امنیت حساب کاربری خود را از طریق روش SMS تکمیل کنید. ابتدا باید شماره تلفن خود را به همراه کد کشور در صفحه مربوطه وارد کنید و گزینه Send را انتخاب کنید و بر

روی آن کلیک کنید.

بعد از اینکه شماره تلفن خود را وارد کردید از طرف سایت هات بیت،  کد تأییدی معتبری در قالب پیام یا اس ام اس به شماره شما ارسال می شود. شما باید کد تاییدی را در قسمت Code SMS وارد کنید و سپس گزینه Confirm را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید.

در این حالت سیستم امنیتی دو عاملی برای حساب کاربری شما فعال می شود و امنیت پنل کاربری شما افزایش پیدا می کند. بعد از اینکه سیستم امنیتی دو عاملی حساب کاربری شما فعال شد شما می توانید از طریق پرداخت واحد های پولی مثل تتر یا بیت کوین، کیف پول خود را شارژ کنید. اگر شما قصد دارید که به حساب کاربری یا کیف پول خود، ارز دیجیتالی بیت کوین واریز کنید، ابتدا باید در صفحه  BTC بر روی گزینه Select Blockchin کلیک کنید.

سپس آدرس اینترنتی ارز دیجیتالی یا رمز ارز مورد نظر خود را کپی کنید و سپس کد QR نمایش داده شده را اسکن کنید. شما می توانید برای بررسی وضعیت هزینه هایی که به حساب کاربری خود واریز کردید به بخش Deposit History بروید و لیست پرداختی های واریز شده خود را مشاهده کنید.

چگونه از کیف پول آنلاین پول برداشت کنیم؟

شما برای انجام انواع معامله های اقتصادی و خرید انواع جفت ارز ها در صرافی هات بیت باید سرمایه یا هزینه مشخصی را از حساب کاربری خود برداشت کنید. در این قسمت می خواهیم مراحل برداشت پول از حساب کاربری را برای شما به طور کامل توضیح دهیم. شما ابتدا باید به آدرس اینترنتی صرافی هات بیت مراجعه کنید و سپس  از طریق وارد کردن ایمیل و رمز عبور به حساب کاربری خود وارد شوید. بعد از اینکه به حساب کاربری خود وارد شدید بر روی گزینه withdraw که در منوی بالا صفحه کاربری نمایش داده می شود کلیک کنید.

بعد از اینکه بر روی گزینه withdraw کلیک کردید، صفحه جدیدی برای شما نمایش داده می شود. شما باید در این صفحه جدید نوع ارز دیجیتالی یا پول مجازی مورد نظر خود را تعیین کنید و در کادر withdraw Address که در قسمت پایینی صفحه نمایش داده می شود، آدرس برداشت مورد نظر خود را وارد کنید و سپس بعد از طی کردن مراحل مورد نظر رمز ارز یا ارز دیجیتالی مورد نظر خود را برداشت کنید. شما می توانید لیست ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی را که از حساب کاربری یا کیف پول آنلاین خود برداشت کردید در قسمت withdrawals History مشاهده کنید.

چگونه در صرافی هات بیت معامله های اقتصادی انجام می شود؟

خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده سایت صرافی هات بیت است. امروزه تعداد زیادی کاربر یا تریدر سعی می کنند که در این بخش ارز دیجیتالی مورد نظر خود را خریداری کنید یا آن را به فروش برسانند. در ادامه با مراحل خرید و فروش ارز های دیجیتالی بیشتر آشنا می شوید.

ابتدا باید سایت صرافی آنلاین هات بیت مراجعه کنید سپس از طریق وارد کردن ایمیل و رمز عبور در قسمت های تعیین شده وارد صفحه کاربری خود شوید. شما برای انجام انواع معامله اقتصادی و خرید و فروش انواع ارز های دیجیتالی باید گزینه Market را در لیستی که در قسمت بالای صفحه کاربری نمایش داده می شود انتخاب کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه  Market کلیک کردید، صفحه جدیدی برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه لیست انواع رمز ارز ها یا ارز های دیجیتالی مختلف به همراه قیمت آن ها در صرافی هات بیت نمایش داده می شود. شما می توانید رمز ارز یا ارز دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه شما ارز دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کردید و بر روی آن کلیک کردید، صفحه جدیدی از سایت هات بیت نمایش داده می شود. شما می توانید در این صفحه مقدار ارزش دیجیتالی یا پول مجازی را که قصد دارید بخرید یا بفروشید در قسمت یا کادر مشخص شده وارد کنید.

بعد از اینکه هر کدام از مراحل ذکر شده را به درستی انجام دادید سپس می توانید برای خرید ارز دیجیتالی با پول مجازی مورد نیاز بر روی گزینه Buy کلیک کنید و ارز مورد نظر خود را خریداری کنید. در صورتی که قصد دارید ارز مورد نظر خود را بفروشید بر روی گزینه Sell کلیک کنید.

چگونه می توانید در صرافی هات بیت ترید کنید؟

ترید به نوعی معامله یا تجارت گفته می شود که معمولا بر اساس خرید و فروش  سهام یا اوراق بهادار صورت می گیرد. ترید یا تجارت در انواع صرافی های اینترنتی معمولا با پیچیدگی ها و مشکلاتی برخورد می کند. صرافی اینترنتی هات بیت سعی کرده است که شرایط بسیار مناسبی را برای ترید فراهم کند تا تریدر های حرفه ای یا تازه کار بتوانند به راحتی با یکدیگر ترید کنند. یکی از مهمترین نکاتی که کاربران در هنگام ترید باید به آن دقت کنند این است که ارزی را که قصد دارند ترید یا معامله کنند باید جفت ارز متناسب و مطابق با آن در سایت اینترنتی هات بیت وجود داشته باشد تا بتواند از طریق تبادلات ارزی، معامله یا ترید خوبی را انجام دهند. در اینجا قصد داریم در مورد مراحل مختلف ترید با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات کاملی در مورد مراحل مختلف این نوع ترید در اختیار شما قرار دهیم. شما برای انجام ترید یا معامله ابتدا باید به سایت صرافی هات بیت مراجعه کنید و از طریق وارد کردن ایمیل و رمز عبور  در قسمت های مربوطه به پنل کاربری خود وارد شوید. بعد از اینکه وارد پنل کاربری یا حساب خود شدید باید گزینه Exchange را از روی منو یا لیستی که در قسمت بالای سایت نمایش داده می شود انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. بعد از اینکه بر روی گزینه Exchange کلیک کردید، صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در این صفحه انواع ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی ذکر شده است.

شما باید ارز دیجیتالی مورد نظر خود را در قسمت سمت چپ صفحه پیدا کنید و آن را انتخاب کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. در قسمت های buy و sell سایت صرافی هات بیت، خصوصیات و قیمت هر کدام از ارز های دیجیتالی به طور کامل توضیح داده شده است.

قیمت های ذکر شده در این بخش ها به صورت خودکار بر اساس نرخ ارز های دیجیتالی در بازار جهانی مدام در حال تغییر است. شما می توانید با مراجعه به این دو بخش از سایت هات بیت با قیمت های هر کدام از ارز های دیجیتالی یا پول های مجازی به صورت لحظه ای آشنا شوید. شما می توانید با دکمه هایی که در دو بخش buy و sell طراحی شده است، قیمت ارز دیجیتالی یا سرمایه خود را بر اساس قیمت های ذکر شده در این قسمت، کاهش یا افزایش دهید .

بعد از اینکه همه مراحل ذکر شده را به درستی انجام دادید می توانید رمز ارز های دیجیتالی مورد نظر خود را بر اساس نوسانات بازار، تورم، نرخ ارز و نمودار های تحلیلی با تریدر های دیگر معامله یا خرید و فروش کنید.

بررسی امنیت صرافی هات بیت برای کاربران ایرانی

صرافی هات بیت یکی از معتبرترین و امن ترین صرافی های اینترنتی است که شرایط بسیار مناسب و‌ امنی را برای کاربران خود فراهم کرده است. این صرافی توانسته است در طول مدت زمان کاری خود که حدود 29 ماه می باشد، شرایط بسیار مناسبی را برای انجام بیش از 1550 معامله تجاری فراهم کند و تعداد زیادی کاربر را در سراسر جهان به خود جذب کند. در سایت صرافی اینترنتی هات بیت حدود 7 میلیون کاربر از کشورهای مختلف حساب کاربری دارند و فعالیت های اقتصادی انجام می دهند. سیستم امنیتی این سایت بسیار قوی و پیچیده است به گونه ای که تا کنون دارایی یا سرمایه هیچ کدام از کاربران یا تریدر ها به خاطر ضعف سیستم های امنیتی در این صرافی از بین نرفته است یا کوچکترین ضرری به آن ها وارد نشده است.

صرافی هات بیت برای تقویت سیستم امنیتی سایت خود از بهترین و ماهر ترین نیرو های متخصص در سراسر جهان استفاده می کند و برای ارتقای کیفیت سیستم امنیتی سایت خود با تیم های بازرسی و امنیتی بسیار قوی مثل SlowMist و Beosin همکاری می کند. کاربران ایرانی می توانند به راحتی و بدون استفاده از هیچ‌ گونه فیلترشکن در این سایت ثبت نام کنند و در انواع صندوق های سرمایه گذاری یا معامله های اقتصادی و تجاری شرکت کنند و سرمایه خود را دو چندان کنند.

کلام پایانی

صرافی هات بیت یکی از بهترین و موفق ترین صرافی های آنلاین است که توانسته است در مدت زمان بسیار کوتاه به موفقیت های چشمگیری در عرصه بین المللی و جهانی دست پیدا کند و شرایط بسیار مناسبی را برای انجام انواع پروژه ها، معاملات و ترید های اقتصادی فراهم کند. در این مقاله سعی کردیم که در مورد مزایا، نحوه ثبت نام هات بیت و انواع روش های معامله در این سایت با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات مفید و جامعی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

امیدواریم این مقاله مورد پسند و توجه شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

5 × 2 =