بهترین صرافی ارز دیجیتال

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال

برای جابجایی ارزهای دیجیتال باید بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب نمایید. بهتر است که بین انواع صرافی ها، صرافی ارز دیجیتال ایرانی را انتخاب کنید تا بتوانید از بیشتر قابلیت های صرافی بهره مند شوید. صرافی ارز دیجیتال خارجی دارای محدودیت هایی برای کاربران ایرانی می باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد، به دنبال بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی هستند. برای اینکه مناسب ترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را انتخاب کنید باید به خوبی مشخصات و ویژگی های صرافی های ایرانی را بشناسید. صرافی ارز دیجیتال خارجی مربوط به کشورهای متنوع است که برخی از کشورها، کشور ایران را برای جابجایی ارزهای دیجیتالی تحریم کرده اند. برای آشنایی با بهترین صرافی ارز دیجیتال در ادامه برخی از صرافی های ایرانی دیجیتالی را معرفی می کنیم.

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی باید ویژگی ها و مشخصات خاصی داشته باشد. در این صورت شما قادر خواهید بود که به آنها اعتماد کنید و معاملات تان را در صرافی انجام دهید. برخی از ویژگی های بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی و صرافی ارز دیجیتالی خارجی را معرفی می کنیم و سپس صرافی های معتبر ایرانی را معرفی می نماییم.

– میزان کارمزد در هر یک از صرافی های مشخص شده است.

– حجم معاملات در بهترین صرافی باید بالا باشد

– امنیت هر یک از صرافی ها باید بالا باشد، تا سرمایه گذاران با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به جابجایی ارزهای دیجیتال نمایند.

– رابط کاربری ساده یکی از دیگر ویژگی های بهترین صرافی دیجیتال خارجی و ایرانی می باشد.

– مبلغ واریز و برداشت انواع رمز ارز باید مشخص شده باشد.

1. صرافی نوبیتکس

بین انواع صرافی های ارز دیجیتال ایرانی باید بدانید که این صرافی به عنوان اولین بستر دانش ‌بنیان برای تبادل رمز ارزها شناخته می‌ شود. این صرافی به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال، توانسته است تاییدیه معاونت ریاست جمهوری را دریافت کند. صرافی نوبیتکس به دلیل احراز هویت بسیار آسانی که دارد به عنوان پرطرفدارترین و محبوب ترین صرافی بین انواع دیگر صرافی های ارز دیجیتال ایرانی شناخته می شود. کارمزد معاملات ارز دیجیتالی در صرافی نوبیتکس حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد می باشد.

شما باید بدانید که بازه محاسبه کارمزد حدود ۳۰ روزه می باشد. میزان کارمزد در صرافی نوبیتکس، به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال بر اساس معاملات شما به طور کامل مشخص خواهد شد. برای اینکه از صرافی نوبیتکس برای جابجایی ارز های دیجیتالی استفاده کنید باید به خوبی در مورد مزیت های صرافی اطلاعات تان را افزایش دهید. برخی از مهم ترین مزیت هایی که این صرافی دیجیتال ایرانی دارد عبارت است از :

–  احراز هویت بسیار آسان صرافی به عنوان یکی از مزیت‌ های مهم صرافی معرفی می ‌شود.

– دارا بودن اپلیکیشن موبایل از دیگر مزیت های مربوط به این صرافی معرفی می گردد.

– برخی از شرکت‌ ها می ‌توانند حسابی جدا با کارمزد مناسب از این صرافی دریافت کنند.

– طرح ویژه با کارمزد بسیار پایین برای معاملاتی که به صورت جفت ارز است به عنوان یکی از دیگر مزیت ‌های صرافی معرفی می‌ شود.

–  طرح ویژه با کارمزد بسیار پایین برای آن دسته از افرادی که به وسیله فرد دیگری معرفی شده ‌اند در این صرافی برای کاربران وجود دارد.

–  قابلیت معامله کردن تمامی ارزهای دیجیتال یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های صرافی نوبیتکس است که بسیاری از افراد به این مزیت توجه می‌ کنند.

با اینکه صرافی نوبیتکس مزیت ‌های زیادی دارد و به عنوان دومین و بهترین صرافی ارز دیجیتال شناخته می‌ شود، باید بدانید که معایبی در این صرافی وجود دارد. برخی از مهمترین معایب صرافی نوبیتکس عبارت است از :

–  کارمزد صرافی بسیار بالا است، در واقع شما باید بدانید که به نسبت به برخی دیگر از صرافی هایی که معرفی کردیم این صرافی کارمزد بالاتری را به خود اختصاص داده است.

– احراز هویت در صرافی نوبیتکس با تصویر آخرین قبض شاید با مشکل مواجه شود. در واقع قبض کاغذی برای احراز هویت شما صادر نمی گردد و با مشکل مواجه می گردید.

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت نوبیتکس میتوانید روی لینک زیر کلیک کرده و کامل با صرافی نوبیتکس و نحوه ثبت نام کامل آن با ما همراه شوید.

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و کار با صرافی نوبیتکس کلیک کنید

 

  1. صرافی کوینکس ( Coinex)

صرافی کوینکس را میتوان پرطرفدار ترین و امن ترین صرافی خارجی در ایران برشمرد. صرافی کوینکس از محبوب ترین صرافی خارجی در ایران  به شمار می رود که 80 درصد کاربران آن را ایرانیان تشکیل میدهند. این صرافی را در بستری بسیار امن که پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد طراحی کرده ‌اند. حتی اگر فرد مبتدی باشید به هیچ عنوان دچار سرگرمی نخواهید شد. آموزش های مربوط به کار کردن با صرافی را به صورت گام به گام دریافت می‌ کنید. تمامی اقدامات مانند ثبت نام، ایجاد کیف پول، برداشت و همچنین انتقال ارز دیجیتالی را در صرافی کوینکس به راحتی انجام می‌ دهید. برخی از مهم ترین ویژگی هایی که مربوط به صرافی کوینکس به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی است عبارت می ‌باشد از :

– فراهم کردن محیط بسیار حرفه‌ ای با امکان دسترسی پیدا کردن به تمامی بازارهای جهانی به عنوان یکی از مهمترین مزیت های صرافی کوینکس معرفی می شود.

– پشتیبانی کردن از بیشتر ارز های معروف و مشهور جهان که از مهمترین مزیت های صرافی کوینکس به عنوان  بهترین صرافی ارز دیجیتال است به گونه ای که تقریبا 550 ارز دیجیتال در این صرافی قابلیت خرید و فروش دارند که در نوع خود بسیار کم نظیر است.

–  جمع آوری حدود 300 ارز دیجیتال برای خرید و فروش برای کسانی که قصد خرید فروش ارز هایی دارند که تازه وارد بازار شده اند و کمتر شناخته اند.

–  بالای 80 درصد از کاربران این صرافی خارجی ایرانیان هستند و احراز هویت ایرانیان در این سایت بسیار آسان خواهد بود

–  پشتیبانی حرفه ‌ای کارشناسان صرافی با پاسخگویی ۲۴ ساعته به عنوان یک مزیت مهم برای کاربران شناخته می شود.

–  پشتیبانی صرافی کوینکس از تمامی ارزهایی که دیجیتال هستند به عنوان یکی دیگر از مزیت های مهم صرافی شناخته می‌ شود.

–  فراهم کردن شرایط مربوط به نقل و انتقال به کیف پول های داخل ایران از مزیت های صرافی معرفی می‌ شود.

–  خرید و فروش آنی در لحظه برای تمامی ارزهای دیجیتال توسط صرافی کوینکس فراهم است.

–  مجهز بودن به تمامی ابزارهای حرفه ای برای مدیریت کردن کیف پول از دیگر مزیت های مربوط به صرافی کوینکس است.

–  ارائه دادن تحلیل‌ های حرف ه‌ای به کاربران صرافی یکی دیگر از ویژگی های مهم صرافی شناخته می‌ شود.

برای احراز هویت در صرافی کوینکس مراحل خاصی طی خواهد شد. این مراحل عبارت است از :

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت کوینکس میتوانید روی لینک زیر کلیک کرده و کامل با صرافی کوینکس و نحوه ثبت نام کامل آن آشنا شوید.

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و کار با صرافی کوینکس کلیک کنید

–  اطلاع رسانی بعد از تایید نهایی به صورت ایمیل می باشد.

در صرافی کوینکس به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی،کارمزد به صورت درصدی می باشد. به صورت درصدی کارمزد از تمام مبلغ معامله دریافت می‌گردد و کسر خواهد شد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

  1. صرافی هات بیت ( HotBit)

یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال خارجی صرافی هات بیت می باشد. این صرافی بعد از صرافی کوینکس محبوب ترین و امن ترین صرافی خارجی در ایران است. امنیت صرافی با استفاده از ابزارها و تکنیک ‌های فنی انجام می‌ گردد. فرایند مربوط به احراز هویت با بهترین شرایط در این صرافی انجام خواهد شد. شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف کارمزد معاملاتی تان را در این صرافی کاهش دهید. به طور معمول مانند بسیاری از دیگر صرافی هایی که درخارج از ایران فعالیت می‌ کنند این صرافی دارای مزیت های خاصی می باشد. برخی از مهم ‌ترین مزیت های صرافی هات بیت به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال عبارت است از :

– پشتیبانی کردن از بیشتر ارز های معروف و مشهور جهان که از مهمترین مزیت های صرافی هات بیت به عنوان  بهترین صرافی ارز دیجیتال است به گونه ای که تقریبا 700 ارز دیجیتال در این صرافی قابلیت خرید و فروش دارند که در نوع خود بسیار کم نظیر است.

–  پشتیبانی کردن از نسخه وب آی یو اس و اندروید به عنوان یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های صرافی هات بیت شناخته می‌ شود.

– پشتیبانی کردن ۲۴ ساعت در طی ۷ روز هفته به صورت ایمیل، سیستم تلفنی آنی و فوری انجام می گردد. در این صورت کاربران با اطمینان خاطر بیشتری می توانند از طریق این صرافی مبادله و خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی را انجام دهند.

–  امکان ثبت کردن سفارش به صورت معمولی و به صورت شرطی با مشخص کردن سود و ضرر به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌ های صرافی هات بیت شناخته می ‌شود.

–  این صرافی دارای آکادمی برای آموزش است. در خصوص اطلاعاتی که مربوط به رمز ارزها و همچنین نحوه سرمایه گذاری کردن در آن ها می باشد، صرافی هات بیت خدمات متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌ دهد.

– رابط کاربری و همچنین شرایط کار کردن در این صرافی به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال، بسیار آسان می باشد. به همین دلیل بیشتر کاربران از این صرافی نهایت بهره‌ برداری را دریافت می‌ کنند.

–  تخفیف در بسیاری از کارمزد های صرافی وجود دارد. به همین دلیل کاربران می توانند با مبلغ کمتری کارمزد پرداخت کنند.

هات بیت برای انجام دادن مراحل مربوط به معاملات در کمترین زمان و همچنین فراهم کردن بستر امن کاربران خود را بر اساس فعالیتی که دارند در سطوح متفاوتی تقسیم بندی کرده است. سطوح متفاوت کاربران بر اساس میزان کارمزد دریافتی برای هر یک از معاملات شان می باشد. در واقع این دسته بندی به آنها کمک می‌ کند که برداشت و واریز شان را کنترل کنند.

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و احراز هویت در سایت هات بیت میتوانید روی لینک زیر کلیک کرده و کامل با صرافی هات بیت و نحوه ثبت نام کامل آن با ما همراه شوید.

برای آموزش کامل نحوه ثبت نام و کار با صرافی هات بیت کلیک کنید

 

بهترین صرافی ارز دیجیتال

 

  1. صرافی آبان تتر

بین انواع صرافی های ایرانی، یکی از آنها که معتبر می باشد صرافی آبان تتر است. از آنجایی که این صرافی بر اساس فعالیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف طراحی شده است باید بدانید که تمامی استانداردهای لازم را دارد. از سال ۱۳۹۷ این صرافی فعالیت خود را آغاز کرده است و هدف اصلی آبان تتر، فراهم کردن شرایط آسان برای خرید و فروش ارز دیجیتالی بوده تا کاربران ایرانی بتوانند در کمترین بازه زمانی معاملات ارز دیجیتالی را انجام دهند. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که مربوط به آبان تتر است موجب شده که کاربران صرافی روز به روز بیشتر شوند.  تعداد مزیت‌های این صرافی عبارت است از :

– سرعت تراکنش ها در این صرافی بسیار بالا است.

– بیشتر از ۴۰ هزار کاربر فعال در آبان تتر حضور دارند.

– پشتیبانی صرافی از خرید ارز دیجیتالی به عنوان یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های صرافی شناخته می ‌شود.

–  قیمت صرافی در مقایسه با بسیاری از دیگر صرافی‌ ها مناسب تر است.

–  پاسخگویی کارشناسان صرافی به صورت شبانه ‌روزی در هفت روز هفته انجام می شود.

–  تمامی خدمات به صورت متنی و تلفنی به کاربران ارائه داده خواهد شد.

–  امکان خرید و فروش ارز دیجیتالی به صورت حضوری در تمامی روزهای کاری برای کاربران وجود دارد.

–  امکان مشاهده کردن هر یک از تراکنش ها در این صرافی شرایط مناسبی را برای کاربران فراهم کرده است.

–  امنیت بسیار بالای این صرافی به عنوان یکی دیگر از مزیت های صرافی شناخته می‌ شود.

–  احراز هویت در آبان تتر بسیار آسان است. به همین دلیل بیشتر کاربران به راحتی می‌ توانند در این صرافی ثبت ‌نام کنند.

– امکان انتقال دادن رمز ارز به صورت داخلی بدون کارمزد و بدون محدودیت برای تمامی کاربران وجود دارد.

به طور کلی شما باید بدانید که همراه با مزیت هایی که آبان تتر به کاربران ارائه می‌ دهد معایبی نیز به همراه دارد. برخی از معایب این صرافی عبارت است از :

–  نامعلوم بودن مدت زمانی که برای احراز هویت هر یک از کاربران طول می ‌کشد به عنوان یکی از معایب صرافی شناخته می ‌شود.

–  عدم پشتیبانی از کاربران به صورت تیکت یکی دیگر از معایب شناخته می‌ شود.

–  عدم داشتن اپلیکیشن موبایل و همچنین نداشتن کیف پول اختصاصی از معایب دیگر این صرافی است.

– پشتیبانی صرافی تنها از یک زبان به عنوان معایب دیگر این صرافی معرفی می ‌شود.

آبان تتر به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی، برای انتقال دادن رمز ارزها کارمزد دریافت نمی‌ کند. مورد دیگر این است که، معاملات مربوط به خرید و فروش و میزان کارمزد آنها به طور کامل نمایش داده خواهد شد. در مقایسه با بسیاری از صرافی‌ ها باید بدانید که کارمزد صرافی آبان تتر بسیار ناچیز است.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

  1. صرافی اوکی اکسچنج

یکی دیگر از بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی این صرافی می ‌باشد که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال در کشور ایران این صرافی را معرفی می‌ کنند. این صرافی همراه با افزایش سطح کیفی، خدماتی که ارائه می دهد بستر معاملاتی قوی و امنی را برای کاربران خود فراهم می‌ کند. برای ثبت ‌نام و استفاده کردن از خدمات این صرافی شما می توانید کد تخفیف وارد کنید. ویژگی‌های این صرافی متفاوت است که موجب شده نظر کاربران زیادی به این ویژگی ‌ها جلب شود. برخی از ویژگی‌ های خاص این صرافی عبارت است از :

– پشتیبانی کردن صرافی از ۱۵ ارز دیجیتال دنیا مانند ریپل، اتریوم، بیت کوین و غیره از جمله مهمترین و اصلی ‌ترین مزیت ‌های صرافی شناخته می‌ شود.

– کارمزد مناسب صرافی نسبت به دیگر رقبا به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌ های صرافی معرفی می گردد.

– امکان مبادله کردن انواع رمز ارز به ریال و ریال به رمز ارز یکی از ویژگی ‌های دیگر صرافی است.

– پشتیبانی و همچنین پاسخگویی به صورت تیکت و تلفنی توسط صرافی انجام می ‌شود.

– پاسخگویی و پشتیبانی تلفنی در این فراهی در روزهای کاری از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد.

– پاسخگویی تیکت توسط کارشناسان صرافی به صورت ۲۴ ساعته است و در هفت روزه هفته انجام می گردد.

-ارائه خدمات به بیشتر از ۴۰۰ هزار کاربر فعال یکی دیگر از مزیت های صرافی است.

–  فراهم کردن معامله همتا به همتا و بدون واسطه در این صرافی برای کاربران فراهم شده است.

– در شرایطی که مربوط به تبادل بی‌ واسطه است، این صرافی تنها از دوج کوین، لایت کوین، تتر، اتریوم، ریپل و بیت کوین پشتیبانی می کند.

– واریز مبلغ به صورت ریال از حساب صرافی به شماره حساب بانک کاربران به صورت ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان خواهد برد.

– میزان ارز قابل فروش در این صرافی حدود ۱۰ دلار می ‌باشد.

– سقف واریز مبلغ به صورت ریال در این صرافی برای تمامی کاربران حدود ۱۵ میلیون تومان در هر یک روز می باشد.

– دو سامانه مجزا برای این صرافی طراحی کرده‌ اند.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که مزیت ها و معایب بهترین صرافی ارز دیجیتال متنوع است. مزیت‌ های صرافی به نسبت معایبی که دارد بیشتر می باشد. سرعت بالای صرافی، رابط کاربری آسان، فراهم کردن شرایط پرداخت از کارت های بانکی متنوع، اپلیکیشن موبایل، وبلاگ برای مقالات آموزشی و غیره از جمله مزیت‌ های این صرافی است. همچنین باید به خوبی بدانید که حجم معاملات و نقدینگی این صرافی نسبت به صرافی های جهانی تا حدودی کمتر است. همچنین از روش‌ های معاملات متنوع مانند معاملات مارجین و غیره شاید در این صرافی استفاده نشود. این موارد را به عنوان معایب صرافی می توانیم نام ببریم.

  1. صرافی اکسکوینو

از آنجایی که مجوز ساماندهی ارشاد توسط این صرافی دریافت شده است، صرافی مورد نظر فعالیتش را به عنوان یکی از شرکت‌ های دانش ‌بنیان معرفی می‌ کند. با این وجود شما باید به خوبی بدانید که در این صرافی خرید و فروش بیت کوین جریان ندارد. به منظور جلب توجه کردن اعتماد در بسیاری از صفحات سایت صرافی، لوگوی وب سایت پلیس فتا را مشاهده می کنید. اما باید بدانید که این لوگو نشان دهنده تایید پلیس فتا نیست.

این صرافی از جمله بهترین صرافی ارز دیجیتال کشور ایران به شمار م ی‌رود که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خرید و فروش ارز های دیجیتالی را آغاز کرده است. رتبه این صرافی بین انواع صرافی ‌های ارز دیجیتال ۷۵۰ می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که در این صرافی امنیت چندان اهمیتی ندارد. با این وجود کارمزد تراکنش های مربوط به خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی ثابت می باشد و هیچ تغییری نمی کند.

کارمزد بیت کوین در این صرافی ۱۵ دهم درصد است و کارمزد اتریوم یک دهم درصد می ‌باشد. این صرافی دارای اپلیکیشن موبایل می باشد و قابلیت معامله کردن هر یک از انواع ارزهای دیجیتال در این صرافی وجود دارد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

  1. صرافی اکسیر

صرافی اکسیر به عنوان یکی دیگر از بهترین صرافی های ارز دیجیتال کشور ایران شناخته می ‌شود که در رده چهارمین صرافی قرار گرفته است. این صرافی دارای لوگوی ساماندهی شده است که البته باید بدانید این لوگو هنوز مورد تایید قرار نگرفته است. کارمزد صرافی در سطح ۵ قرار گرفته و افرادی که مبتدی هستند می توانند میزان کارمزد را تا بیست و پنج دهم درصد دریافت کنند. جهت استفاده کردن از تعهدات و خدمات مرتبط، شرایط برای کاربران در این صرافی به صورت شفاف مشخص شده است.

صرافی اکسیر کیف پول های آنلاین سرویس شرکت های آمازون را ارائه می دهد. برای استفاده کردن از صرافی اکسیر جهت جابجایی و خرید و فروش ارز دیجیتال باید با مزیت ‌های آن آشنایی داشته باشید. برخی از مهم ترین مزیت های صرافی اکسیر به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال عبارت است از :

– این صرافی از جمله بهترین مزیت هایی که دارد این است که در قسمتی از سایت اطلاع‌ رسانی مربوط به باگ ‌های مجموعه را به کاربران ارائه می دهد. هیچ یک از صرافی هایی که در ایران فعالیت می‌ کنند به چنین موردی اشاره نمی نمایند. در واقع شفاف ‌سازی باگ توسط صرافی اکسیر یکی از مزیت های مهم آن به شمار می‌ رود.

–  اپلیکیشن اکسیر برای صرافی طراحی شده که شما در گوشی‌ های خود می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

باید به خوبی بدانید که صرافی اکسیر مانند بسیاری از دیگر صرافی ها دارای معایبی نیز خواهد بود. برخی از مهمترین معایب این صرافی عبارت است از :

–  زیبا نبودن ظاهر صرافی یکی از مهمترین معایب صرافی می باشد که به صورت ناخودآگاه به چشم می ‌خورد. بسیاری از کاربران جدید و افراد مبتدی به دلیل نازیبا بودن صرافی از عضویت در این صرافی منصرف می ‌شوند.

– میزان کارمزد بالای صرافی به عنوان یکی دیگر از معایب صرافی شناخته می ‌شود.

– عدم قابلیت معامله کردن انواع ارزهای دیجیتال و همچنین پشتیبانی صرافی تنها از ۱۲ ارز دیجیتال که برتر هستند به عنوان یکی از دیگر معایب صرافی اکسیر شناخته می شود.

  1. صرافی والکس

صرافی والکس به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال شناخته می شود که رتبه دوم را کسب کرده است. این صرافی را دانشجویان دانشگاه تهران و دانشگاه شریف طراحی کرده‌ اند. با اینکه قدمت صرافی والکس نسبت به صرافی کریپتولند تا حدودی کمتر است، باید بدانید که کاربران زیادی دارد. مزیت ‌های صرافی والکس موجب شده که بسیاری از افراد برای جابجایی و خرید و فروش ارز دیجیتال از این صرافی خدمات دریافت کنند. برخی از مهم ترین مزیت هایی که صرافی والکس به کاربران خود ارائه می دهد و شما باید با آنها آشنا باشید عبارت است از :

–  اقدام برای ساخت و توسعه اپلیکیشن ‌های تخصصی موبایل از جمله مزیت‌ های این صرافی شناخته می شود.

– صرافی والکس محیطی بسیار امنی را برای انجام معاملات و همچنین حفظ دارایی کاربران فراهم کرده است. به همین دلیل کاربران با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتالی در این صرافی می ‌نمایند.

– پشتیبانی بسیار قوی و پاسخگویی کارشناسان در کمترین بازه زمانی به عنوان یکی دیگر از مزیت های صرافی والکس شناخته می شود.

– طرح ویژه صرافی والکس با کارمزد پایین به عنوان یکی از مزیت های اصلی صرافی معرفی می‌گردد.

– داشتن جدول مشخص شده برای افراد شاغل و همچنین لیست کامل جهت احراز هویت به عنوان مزیت دیگر صرافی معرفی می گردد.

– در روزهای تعطیل و غیررسمی شما می توانید با کارشناسان صرافی ارتباط برقرار نمایید.

–  امکان در اختیار گذاشتن قیمت لحظه‌ ای به عنوان مزیت مهم صرافی والکس معرفی می شود. به این صورت دیگر شما وقت خود را از دست نمی دهید و سریع می توانید خرید و فروش ارز دیجیتالی را انجام دهید.

صرافی والکس با این وجود که مزیت‌ های زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد، امکان دارد که دارای معایبی باشد. بر همین اساس اگر شما قصد انتخاب این صرافی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال دارید باید با معایب آن آشنا شوید.

–  کارمزد بالاتر  ۲ الی ۴ درصد به عنوان یکی از مهمترین معایب این صرافی معرفی می‌ شود.

–  قابلیت معامله کردن شش ارز دیجیتالی و همچنین عدم قابلیت معامله برای تمامی ارز های دیجیتالی از دیگر معایب صرافی والیکس معرفی می گردد.

–  پشتیبانی توسط این صرافی تنها به صورت آنلاین است و پشتیبانی به صورت تلفنی در صرافی والکس وجود ندارد. بر همین اساس شاید بسیاری از افراد به خدمات صرافی اعتماد نکنند.

–  معاملاتی که شما در این صرافی انجام می دهید تنها در سه ماه گذشته در نظر گرفته خواهد شد. همین مسئله برای بسیاری از کاربران به عنوان یکی از معایب مهم شناخته می ‌شود.

  1. صرافی بیت 24

صرافی بیت ۲۴ به عنوان یکی از صرافی های ارز دیجیتال در کشور ایران شناخته می ‌شود. فعالیت صرافی بر اساس تجربه متخصصین نخبه کشور ایران آغاز شده است. فعالیت صرافی با هدف حذف کردن واسطه ها انجام گشته است. در صرافی بیت ۲۴ کاربران ایرانی به راحتی قادر هستند که بدون هیچ محدودیت و مشکل احراز هویت، ثبت نام شان را انجام دهند. اگر شما قصد استفاده از صرافی بیت ۲۴ را دارید بهتر است که به خوبی در مورد مزیت ها و همچنین معایبی که مربوط به صرافی بیت ۲۴ می باشد اطلاعات تان را افزایش دهید. برخی از ویژگی‌ ها و مزیت‌ های صرافی بیت ۲۴ به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال، عبارت است از:

–  پشتیبانی از انواع ارزهای دیجیتالی مانند ریپل، بیت کوین، لایت کوین، تتر و غیره از جمله مهم‌ ترین مزیت‌ های صرافی بیت ۲۴ است.

–  این صرافی برای انجام دادن معاملات مربوط به رمز ارزها محیط ایمنی را برای کاربران فراهم کرده است.

–  قیمت لحظه‌ای انواع رمز ارز های متفاوت را در این صرافی به صورت آنی می توانید مشاهده کنید.

–  اجباری بودن پروسه مربوط به احراز هویت برای تمامی کاربران این صرافی فراهم شده تا از تخلفات مالی جلوگیری شود.

–  فراهم کردن امکان برداشت و واریز ریالی برای هر یک از کاربران صرافی فراهم شده است.

–  امکان کسب درآمد به وسیله سایت برای کاربران از دیگر مزیت ‌های صرافی است.

–  داشتن تخفیف روی بیشتر خدمات بر اساس سطح کاربری که کاربران دارند، یکی دیگر از مزیت صرافی فراوانی به شمار می ‌رود.

–  اعطای امتیاز به بسیاری از کاربران جدید که وارد سایت شده اند.

–  حداقل میزان خرید و فروش در این صرافی ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

–  میزان خرید در هر یک از مرحله ۵۰ میلیون تومان است و هر یک از کاربران برای خرید بیشتر از این مبلغ باید مراحل را  به ترتیب انجام دهند.

–  تمامی پرداخت ها به وسیله درگاه بانک بانکی انجام می‌ شود و توسط انواع کارت های بانکی می توانید پرداخت‌ ها را انجام دهید.

–  رمز ارزهای خرید شده از این صرافی بعد از خرید به کیف پول انتقال داده خواهد شد.

– امکان فروش فوری انواع رمز ارزها به خود صرافی وجود دارد.

–  سرعت بالای انتقال و همچنین تسویه بعد از معاملات خرید و فروش در این صرافی فراهم شده است.

–  این صرافی مجهز به مبدل ارز های دیجیتال است. امکان این مسئله که وبلاگ های آموزشی برای آموزش رایگان ارز دیجیتال دریافت کنید تا حدودی دشوار است ولی این صرافی به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال، برای کاربران این مسئله را فراهم کرده است.

– تنوع بالای رمز ارزها که بیشتر از ۱۸۰ کوین هستند در این صرافی وجود دارد.

–  رابط کاربری ساده برای بسیاری از کاربرانی که مبتدی هستند در این صرافی وجود دارد.

شما باید به خوبی بدانید که صرافی بیت ۲۴ مانند بسیاری از دیگر به صرافی ها دارای معایبی است که این معایب عبارت به این شرح می باشد :

–  عدم دسترسی پیدا کردن کاربران صرافی به ابزارهایی که مربوط به تحلیل قیمت ارز های متنوع می باشد.

– عدم پشتیبانی کردن اپلیکیشن صرافی از نسخه اپل

–  همچنین امکاناتی مانند مارجین و فیوچرز در این صرافی وجود ندارد.

مطالب مرتبط
آشنایی با نحوه خرید و فروش بیت کوین
امنیت صرافی نوبیتکس
آموزش نحوه ترید مارجین
نحوه درست سرمایه گذاری در ارز‌های دیجیتال