چطور کوینکس را فارسی کنیم؟

چطور کوینکس را فارسی کنیم؟

پشتیبانی از زبان فارسی

در سال 2020، صرافی کوینکس بر خلاف سایر صرافی ها با ارائه ی خدمات مطلوب به کاربران خود، توانسته با پشتیبانی از زبان فارسی، بستری مطلوب برای مبادلات رمز ارز ها برای فارسی زبان ها باشد. این امر سبب شده در حال حاضر کوینکس به یک محیط تجاری قابل اطمینان برای کاربران باشد. مناطق فارسی زبان یک بازار کلیدی مهم در کوینکس است. این صرافی با شعار ساختن جهانی بهتر از طریق بلاک چین روز به روز به دنبال پیشرفت و بهبود خدمات خود است. برای این منظور نیز به دنبال جذب سفیران جدید از مناطق مختلف جهان می باشد. هموطنان عزیزمان می توانند به راحتی از این مزیت برای افزایش امنیت مبادلات خود در کوینکس بهره مند شوند.

برای اینکه بتوانید زبان فارسی را به کوینکس اضافه کنید لازم است بعد از دانلود کردن اپلیکیشن مربوط به آن و انجام ثبت نام کوینکس،  به بخش My account بروید. سپس کافی است با مراجعه به بخش language  به زبان های مختلف که توسط کوینکس پشتیبانی می شود، دسترسی داشته باشید. حال با یک کلیک کردن به راحتی می توانید زبان فارسی را اضافه کنید. بعد از آن همه ی امکانات و اطلاع رسانی ها در این فضا به زبان فارسی قابل رویت خواهد بود. این امر برای افرادی که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارند، یک فرصت بسیار مطلوب خواهد بود.

صرافی کوینکس

اهمیت صرافی کوینکس

صرافی کوینکس به عنوان یکی از بهترین صرافی ها، امروزه با راه اندازی صفحه ی فارسی، انجام معاملات را برای فارسی زبانان بهبود بخشیده است. شما می توانید هم اکنون به وب سایت رسمی کوینکس مراجعه کنید یا از طریق افزودن اپلیکیشن آن، به راحتی به منوی فارسی از طریق روش اشاره شده در قسمت بالا دسترسی داشته باشید. این صرافی در سال 2017 با سرمایه گذاری بیت مین اینوستمنت تاسیس شد. در این صرافی بیش از 300 رمز ارز در حال مبادله است. به همین دلیل این شرکت توانسته است در مدت زمان سه سال از تاسیس اش در بیش از 100 کشور مختلف در جهان توسعه یابد. در حال حاضر نیز بیشتر از ده ها هزار علاقه مند از مزیت آن در حوزه  ارزهای دیجیتال بهره مند هستند.

صرافی کوینکس طی یک بیانه ای تعداد زبان هایی که از آن پشتیبانی می کند را افزایش داده است. البته قبل از این تصمیم گیری یک نظرسنجی در این خصوص صورت گرفته بود. قابل ذکر است طی این نظر سنجی نتایج تاثیر گذاری ثبت شده است. ناگفته نماند این صرافی همچنین به دنبال پشتیبانی از ریال نیز است. صرافی کوینکس توانسته با ارائه ی خدمات مطلوب به یک پلتفرم عالی و کاربر پسند برای رمزنگاری سریع و ایمن تبدیل شود. کاربران می توانند طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال را در این بستر با اطمینان خاطر کافی مبادله کنند. از مزیت این صرافی در حوزه ی ارزهای دیجیتال غافل نمانید. با پشتیبانی کوینکس از زبان فارسی، شما می توانید به راحتی به اطلاعات دلخواه خود دسترسی داشته باشید. امنیت بسیار عالی در این صرافی آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد. صرافی کوینکس تنها صرافی آنلاین است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط
آموزش نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال
چرا باید احراز هویت کنیم در صرافی های ارز دیجیتال
آموزش نحوه ترید مارجین
آموزش خریدوفروش فیوچرز